Zamknij

Doda zawiesza karierę? Szokujące wyznanie gwiazdy. "Chcę podróżować, odpocząć"

Maciej Friedrich
10.02.2020 13:17
Doda zawiesza karierę? Szokujące wyznanie gwiazdy. "Chcę podróżować, odpocząć"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Fani kontrowersyjnej gwiazdy mają powody do niepokoju. Rabczewska miała zapowiedzieć zawieszenie muzycznej kariery. Ważną decyzję podjęła w związku z 36. urodzinami.

Doda w ostatnich miesiącach przeżywa ciężkie chwile. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek cierpi z powodu bolesnych pisków w uszach. Z pewnością wpłynęło to na muzyczną karierę gwiazdy, która znana jest z pracowitości i angażowania się w coraz to nowe projekty.

15 lutego artystka obchodzić będzie 36. urodziny. Fani Dody z niecierpliwością wyczekują nie tylko nowej płyty, ale też kolejnych terminów koncertów. Niestety wiele wskazuje na to, że Dorota po swoich urodzinach nie tylko nie wyruszy w trasę koncertową, ale i zniknie z muzycznej sceny.

 Doda ostro o ciąży Rozenek-Majdan. "W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka"

Doda zawiesza muzyczną karierę? Gwiazda chce wyjechać

Jak informuje magazyn "Party", Doda z okazji 36. urodzin postanowiła podarować sobie prezent w postaci dłuższego odpoczynku od działalności muzycznej. W wywiadzie zdradziła, że obecnie chce skupić się na innych aktywnościach. Wokalistka przyznała, że z zamiarem zawieszenia kariery nosiła się od dawna.

- Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową. Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat - wyznała.

Aktualnie Doda zamierza skupić się na produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju", więc wyjedzie z mężem do Emiratów Arabskich. Według "Party" przerwa w karierze artystki potrwa co najmniej pół roku.

- Wrócę, dopiero jak będę miała gotową nową płytę. Silniejsza - miała zapowiedzieć Doda.

Będziecie tęsknić?

 Telekamery 2020: Doda przyszła bez bielizny? Odważna kreacja sporo odsłoniła [FOTO]

RadioZET.pl/party.pl/MF