Zamknij

Doda zdenerwowała się na Agatę Młynarską. Wytknęła jej "nienachalny intelekt"

15.10.2020 16:45
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Doda zakatowała Agatę Młynarską po wywiadzie dziennikarki z Marią Sadowską. Z tą ostatnią Rabczewska kręci film "Dziewczyny z Dubaju". Piosenkarce nie spodobał się jeden z komentarzy Młynarskiej. 

Doda od kilku miesięcy przygotowuje film "Dziewczyny z Dubaju" inspirowany głośną seksaferą z udziałem polskim modelek i celebrytek. Rabczewska pełni rolę producentki, reżyserię zaś powierzyła znanej z "The Voice of Poland" Marii Sadowskiej. Sadowska ma na koncie kilka udanych produkcji, m.in. "Sztukę kochania", "Dzień Kobiet" czy "Demakijaż". Za scenariusz odpowiada Mitja Okorn, twórca takich hitów jak "Listy do M." i "Planeta Singli". Znana jest już data premiery "Dziewczyn z Dubaju" oraz obsada aktorska. Oprócz plejady polskich gwiazd w filmie pojawią się przystojni aktorzy z Włoch, m.in. Giulio Berruti i Luca Molinari

Doda często publikuje zdjęcia i relacje z planu. Scena z udziałem Olgi Kalickiej, Katarzyny Sawczuk i Pauliny Gałązki zapowiada, że w filmie będzie naprawdę pikantnie. "Dziewczyny z Dubaju", ze względu na kontrowersyjny temat, mają szansę przyciągnąć do kin tłumy na skalę "365 dni" na postawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Doda zamierza jednak podjeść od tematu bardziej ambitnie. - Moją misją jest robienie filmów z morałem. Zadaniem "Dubajek” jest, by młode dziewczyny poczuły dumę i satysfakcję ze swoich ambicji, ciężkiej pracy i niechodzenia na skróty. Aby sztuczny blichtr niektórych celebrytek nie był wzorem do naśladowania i powodem do zazdrości - napisał o swoim dziele. 

Doda wrzuciła wyuzdany film z siłowni. Pokazała naoliwione pośladki [WIDEO]

Doda wściekła na Agatę Młynarską 

Niestety nie wszystkim podoba się fakt, że za kino w Polsce coraz częściej biorą się osoby niemające w tej materii doświadczenia i których twórczość bazowała do tej pory na niskich gustach. Agata Młynarska raczej nie przepada za Dodą i dała to po sobie poznać w wywiadzie z Marią Sadowską. Dziennikarka była zaskoczona, że reżyserce, którą wysoce ceni, tak dobrze układa się współpraca z autorką "Dżagi". Jedna uwaga Młynarskiej tak rozsierdziła Dodę, że ta nie wytrzymała i skomentowała wywiad na swoim profilu. 

Dziękuję Agata Młynarska za te wspierające słowa: "Dodzie nikt nie dawał szans w tej dziedzinie”. Serio? Zacznijmy od tego czy w jakiejś w ogóle dawał? A zakończmy na tym, że słyszę to od rodzimego show-biznesu od 20 lat i dzięki Bogu już nie robi to na mnie wrażenia. Robię swoje i robię to dobrze. Jeżeli przez ponad dwie dekady jeszcze znajdzie się osoba, która nie zauważyła, że jak się za coś biorę, to nie uznaję półśrodków, to zastanawiam się jak taktownie określić jej intelekt... Może słowem 'nienachalny'? :) Maria Sadowska - super wywiad ponad stereotypami i gratuluje płyty! - napisała Doda. 

Agata Młynarska na razie nie odniosła się do wpisu Rabczewskiej.