Zamknij

Doda zdradziła sekret udanego małżeństwa. "Mamy pokoje kryzysowe"

Maciej Friedrich
16.04.2020 09:23
Doda zdradziła sekret udanego małżeństwa. "Mamy pokoje kryzysowe"
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/ EAST NEWS

Doda świętowała 2. rocznicę ślubu z Emilem Stępniem. Piosenkarka w wywiadzie zdradziła, jaki jest sekret jej udanego związku i unikania konfliktów. Zdradziła sekret, dzięki któremu nie musi rezygnować ze swoich nawyków.

Doda to jedna z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych krajowych artystek. Artystka znana jest z ciętego języka, bezkompromisowego podejścia do życia i specyficznego poczucia humoru, które pokochali jej fani. W życiu osobistym Dody także nie obyło się bez wzlotów i upadków, obecnie jednak gwiazda odnalazła szczęście u boku Emila Stępnia.

Para świętowała 2. rocznicę ślubu, z tej okazji na profilu piosenkarki pojawiły się zdjęcia ze ślubu. W wywiadzie Rabczewska zdradziła, jaki jest sekret udanego związku. Jak przystało na kontrowersyjną gwiazdę, postawiła na oryginalne rozwiązanie.

Doda zdradziła sekret udanego małżeństwa z Emilem Stępniem

W rozmowie z "Super Expressem" Doda zdradziła receptę na udany związek. Okazuje się, że piosenkarka i jej mąż unikają domowych konfliktów dzięki...osobnym pokojom. Wokalistka nazwała je wręcz "kryzysowymi".

 Doda zmieniła fryzurę. Na kwarantannie sama sobie obcięła grzywkę

- Mamy tak zwane pokoje kryzysowe. Tak samo jak jesteśmy podobni, tak samo też się różnimy. Emil jest pedantem do granic możliwości! A ja jestem straszną bałaganiarą. Mamy więc dwa pokoje tylko dla nas. Ja w swoim pokoju mogę bałaganić, ile wlezie! Mogę jeść w łóżku, nie sprzątać żadnych ciuchów z podłogi. Natomiast u Emila jest wszystko poukładane, wysprzątane na błysk! I nie można zrobić tam nic, by zaburzyć jego porządek. On nie może wchodzić do mnie, a ja do niego! - poinformowała Doda.

Gwiazda dodała, że w innych pomieszczeniach panuje "zawieszenie broni i akceptacja różnic w imię miłości". Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Zagłosuj

Podoba ci się pomysł Dody i Emila?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF