Zamknij

Doda zdradziła sekret idealnej figury. "Mój organizm odmłodniał, widzę zmiany gołym okiem"

06.07.2020 16:25
Doda
fot. Instagram/@dodaqueen

Doda w ostatnim czasie coraz częściej prezentuje swoje ciało na Instagramie. Wokalistka przeszła zachwycającą metamorfozę. Teraz zdradziła, co stoi za zmianą jej sylwetki.

Doda jest coraz bardziej aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Kontrowersyjna wokalistka w ostatnim czasie stała się dla fanów inspiracją w kwestii fitnessu. Internautom bardzo spodobała się przemiana Doroty Rabczewskiej - piosenkarka wyrzeźbiła mięśnie oraz wysmukliła brzuch i nogi. Jaki jest sekret przemiany gwiazdy? Okazuje się, że artystka już kilka lat temu zaczęła zmieniać swoją dietę.

- Czy kiedykolwiek byłam tak smukła i zgrabna jak teraz? Nie. Czy ćwiczę więcej? Nie. Szczerze mówiąc, to nawet mniej, bo podczas planu filmowego raz w tygodniu przez godzinę. Kluczem do szczupłej sylwetki jest dieta. Choć ja to nazywam stylem życia (...) Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad sześciu. Jem systematycznie, wartościowe produkty, zbilansowane posiłki. Sen i jedzenie są dla mnie najważniejsze! - zdradziła w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Doda pokazała zdjęcie spod prysznica. Kusi zmysłową pozą [FOTO]

Doda zdradza sekret idealnej sylwetki

Cukier i nabiał to nie jedyne składniki, które Doda usunęła ze swojego jadłospisu. Gwiazda ograniczyła także inne rzeczy.

- Po przeanalizowaniu wszystkiego uważam, że największą rolę w tym odegrało ograniczenie do MINIMUM od trzech lat alkoholu oraz mięsa (ryby jem). Co oznacza minimum dla mnie? Spotkanie ze znajomymi na wino raz na trzy miesiące. Mój organizm odmłodniał fizycznie i psychicznie, widzę zmiany gołym okiem i czuję się rewelacyjnie - przyznała wokalistka.

Co myślicie o diecie Dody?