Zamknij

Doda zmieniła fryzurę. Na kwarantannie sama sobie obcięła grzywkę

Sylwia Wamej
26.03.2020 11:17
Doda
fot. Grzegorz Ksel/ Reporter/ East News

Doda, nie mając możliwości skorzystania z usług fryzjera, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Gwiazda zdecydowała się obciąć grzywkę. Jak się prezentuje w nowej fryzurze?

Doda zmieniła fryzurę. Gwiazda sama sobie obcięła grzywkę

Doda kolejny dzień przebywa w domu w związku z pandemią koronawirusa. Gwiazda mocno śledzi wydarzenia związane z tym tematem i na bieżąco informuje swoich obserwatorów. Doda na  czas domowej kwarantanny nie ma możliwości skorzystania z usług fryzjera, dlatego postanowiła sama przeprowadzić małą zmianę na włosach.

Gwiazda pokazała zdjęcie na InstaStories, na którym sama sobie obcięła grzywkę. "Dziennik pandemiczki. Obcięłam sobie sama grzywkę. Dobrze, że nie mogę wychodzić z domu" - napisała artystka.

doda_pand
fot. Instagram.com/ Doda
doda_grzywka
fot. Instagram.com/ Doda

Koronawirus: Gwiazdy przedstawiają swoją aktywność w sieci

Przypomnijmy, że nie tylko Doda zachęca do zostania w domu. Mnóstwo polskich gwiazd pokazuje, jak spędza przymusowy czas w domu, ale również prezentuje swoją działalność artystyczną w sieci, m.in. organizuje koncerty, czyta poezję oraz bajki. Do takich gwiazd należą m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Chylińska, Joanna Koroniewska oraz Agnieszka Chylińska.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW