Zamknij

Doda zmieniła nazwisko

Redakcja
18.04.2018 14:27
Instagram
fot. Doda

Doda zmieniła nazwisko. Od czasu ślubu z Emilem Stępniem nazywa się Dorota Rabczewska-Stępień.

Doda zmieniła nazwisko

Dorota Rabczewska, czyli słynna Doda, postanowiła przyjąć człon nazwiska od męża. Od teraz figuruje w mediach społecznościowych jako Dorota Rabczewska-Stępień.

Warto przypomnieć, że Doda zaskoczyła wszystkich kameralnym ślubem z dala od mediów. Piosenkarka, a ostatnio także aktorka filmowa, zdecydowała się zawrzeć związek małżeński z Emilem Stępniem, producentem filmowym i partnerem biznesowym.

— Chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz, odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszystkich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ — napisała Doda po ślubie.

Zobacz także

Doda zdradziła także, że wzięła ślub cywilny już wcześniej.

— Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka. Chociażby Pani z urzędu miejskiego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuję za piękną suknię. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend — dodała dumna Dorota Rabczewska-Stępień.

RadioZET.pl/SI