Zamknij

Doda zmniejszyła piersi. Przygotowuje się do ciąży?

Redakcja
23.11.2018 13:59
Doda
fot. Instagram

Nie jest tajemnicą, że Doda w przeszłości mocno powiększyła biust. Ostatnio jednak doszła do wniosku, że sztuczne piersi są jej już zbędne i poddała się zabiegowi usunięcia implantów. Fani mają swoją teorię na ten temat.

Od początku swojej kariery Doda uchodziła za gwiazdę, która nie boi się kontrowersji. Jej krótkie spódniczki, mocna opalenizna, głębokie dekolty i wylewające się z nich powiększone piersi przez pewien czas były jej znakiem rozpoznawczym. Ten etap gwiazda dawno już ma za sobą, ale implanty w piersiach były jej pamiątką po tamtych czasach.

Niejednokrotnie lekarze ostrzegali Dodę, że noszenie wysokich szpilek i ważącego sporo biustu jest dużym obciążeniem dla jej kręgosłupa. Piosenkarka rady te miała za nic. Teraz jednak podjęła decyzję, by zmniejszyć piersi. Choć mówiło się o tym już od dawna, to jednak gwiazda nie zabierała na ten temat głosu. Niedawno postanowiła to zmienić i oficjalnie potwierdziła to w komentarzu do zdjęć z jednego z show-biznesowych wydarzeń.

Doda zmniejszyła biust

„Osobowość roku 2018. Tak, mam mniejszy biust” – napisała przy zdjęciach.

W komentarzach do zdjęcia jedna z internautek zapytała: „Zmniejszyłaś?”. Doda odpowiedziała na to krótko: „Już dawno”. Pod tą wymianą zdań pojawiły się też wyrazy pochwały dla tej decyzji i... dezaprobat (ze strony jednego z komentujących panów).

Ale niektórzy internauci mają swoją teorię, dotyczącą tej zmiany.

Rabczewska przygotowuje się do ciąży?

„W ciąży jesteś? Będziesz piersią karmiła?”, „Hmm, czyżby zbliżała się ciąża?” – pisali. Czy rzeczywiście Dorota Rabczewska będzie starała się o dziecko? To pozostaje zagadką. Od pewnego czasu Doda wiedzie życie szczęśliwej mężatki u boku Emila Stępnia, z którym pobrała się wiosną 2018 roku. Przypomnijmy, że wcześniej gwiazda twierdziła, że nie chce mieć dzieci i ma ku temu wiele powodów. Jednym z nich były złe doświadczenia z mężczyznami – to, że nie znalazła wcześniej odpowiedzialnego partnera. Teraz jest chyba inaczej. Czy to wpłynie na jej macierzyńskie plany?

RadioZET.pl/SA