Zamknij

Doda znalazła przyczynę pisków w uszach. Ostrzega: "Ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy"

Judyta Wanicka
29.01.2020 16:24
Doda
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda cierpi z powodu pisków w uszach. Po długich poszukiwaniach w końcu udało jej się poznać przyczynę swoich dolegliwości. Okazało się, że ma to związek z zabiegiem, któremu poddała się kilka lat temu.

Doda od grudnia skarży się na dokuczliwe piski w uszach, którym towarzyszy ból. Przez dolegliwości wycofała się z aktywności zawodowej. Odwołała koncerty i przestała pojawiać się na imprezach. Po serii badań lekarzom udało się ustalić przyczynę pisków usznych u Dody. Okazuje się, że są one efektem ubocznym założenia aparatu ortodontycznego.

Dramat Dody. Wokalistka bardzo cierpi i ma problemy ze słuchem. "Zaraz oszaleję"

Doda znalazła przyczynę pisków w uszach

W zeszłym roku Doda założyła aparat na zęby, mimo że jej przypadek wcale tego nie wymagał. W wyniku naruszenia stawu żuchwowo-skroniowego nabawiła się dokuczliwych pisków w uszach. Piosenkarka wyznała na Instastory, że powoli zaczyna się przyzwyczajać do swoich dolegliwości, z którymi prawdopodobnie będzie musiała zmagać się do końca życia.

Gdybym miała jeszcze raz zakładać aparat, to nigdy w życiu bym go nie założyła. Aparaty ortodontyczne są dla ludzi, którzy na serio mają problemy, a nie kaprys. Ja miałam totalnie zdrowy zgryz, nie miałam problemów ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Wszystko to pojawiło się wraz z moją decyzją, która jednak była błędem - przyznała.

Doda próbowała zlikwidować piski u różnych specjalistów. Niestety żadna metoda nie przyniosła ulgi. Dzisiaj pozostaje jej tylko żałować, że dla kaprysu zdecydowała się na aparat i pomstować na nieodpowiedzialnych ortodontów. 

Chciałabym, żeby więcej ortodontów mówiło o plusach i minusach zakładania aparatów dla urody jedynie. Ale cóż... po miesiącu latania po wszystkich lekarzach... osteopatach i fizjoterapeutach powiem Wam jedno: ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy - powiedziała smutno Doda. Jeżeli mówicie, że boli was szczęka, a wasz ortodonta radzi: pijcie melisę, bo to wasza wina, to zmieńcie ortodontę - poradziła internautom.

Zagłosuj

Jak często chodzisz do dentysty?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw