Zamknij

Doda zniesmaczona publikacją tabloidu na jej temat. Stanowczo zaprzecza plotkom

17.06.2021 21:27
Doda
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Doda zareagowała na plotkę, która pojawiła się w jednym z tabloidów. Magazyn opisał przyczyny rozstania wokalistki z mężem oraz przytoczył wypowiedź jej mamy, Wandy Rabczewskiej. Piosenkarka zaprzeczyła stanowczo medialnym doniesieniom i podkreśliła, że jej rodzice nie udzielają komentarzy dziennikarzom.

Doda jakiś czas temu ogłosiła swój rozwód z mężem. Piosenkarka od początku zaznaczała jednak, że nie będzie wchodzić w szczegóły ich rozstania. Gwiazda od lat stara się dbać o prywatność swoją oraz swoich bliskich. Tymczasem w magazynie "Na Żywo" pojawił się komentarz anonimowego informatora, który przekazał rzekome przyczyny rozpadu małżeństwa Doroty Rabczewskiej.

- Poróżniły ich upodobania Emila. To uroczy, szalenie towarzyski mężczyzna. Podoba się kobietom, ale ich uroda nie jest mu obojętna. Dorota zna swoją wartość, dlatego przymykała na to oko, ale w końcu przelała się czara goryczy - przekazał tabloid, cytując osobę z otoczenia artystki.

Zobacz także: Jeden z teledysków Dody zniknął z sieci. Gwiazda usunęła go przez rozwód z mężem?

Doda odpowiada na publikację tabloidu na temat jej rozwodu

W dalszej części artykułu "Na Żywo" przytoczono także wypowiedź Wandy Rabczewskiej, która miała komentować rozwód jej córki.

- Córka ma pecha do mężczyzn. Ona oddaje całe serce, całą siebie...

Doda postanowiła interweniować. Nie kryła oburzenia postępowaniem tabloidu, który wykorzystał wypowiedź jej mamy z 2017 roku. Wokalistka dodała, że obecnie jej rodzice nie udzielają komentarzy prasie.

- W związku z doniesieniami prasy, pragnę zaznaczyć, że moja mama nie wypowiadała się do żadnej gazety na temat mojego życia osobistego. Ostatni raz ostrzegam, by nie wciągać w to moich starszych rodziców, ponieważ skończy się to pozwem z mojej strony. Moi rodzice mają ponad 70 lat, są schorowani i wystarczająco już zestresowani moją pracą. Zrobię wszystko, by chronić ich spokój. Wypowiedź mojej mamy użyta do dzisiejszego artykułu w kontekście mojego rozwodu jest wycięta z programu "Oczami matki" z 2017 r. - powiedziała Dorota Rabczewska na InstaStories.