Zamknij

Doda znów w sądzie. O co tym razem pozwał ją Haidar?

Redakcja
26.10.2018 12:28
Dorota Rabczewska
fot. Instagram

Dorota Rabczewska już trzy lata temu rozstała się ze swoim byłym partnerem, Emilem Haidarem. Niestety związek ten przez cały czas się za nią ciągnie. Gwiazda znów została pozwana przez Haidara i musi stawiać się w sądzie.

W środę, 24 października Doda poinformowała fanów na Instagramie, że znów wybiera się do sądu. Jej były partner po raz kolejny chce dochodzić swoich praw w sądzie. Wcześniej domagał się od gwiazdy zwrotu prezentów i pierścionka zaręczynowego, teraz oskarża ją o zmuszanie do pewnych czynności.

Dorota Rabczewska znów w sądzie

Na Instagramie Doda opowiedziała fanom, o co dokładnie chodzi.

„Właśnie się szykuję do sądu na n-ta sprawę, którą założył mi ex. Tak. Dokładnie ten sam, który założył mi sprawę trzy lata temu, kiedy od niego odeszłam, o zwrot wszystkich prezentów i pierścionka zaręczynowego [...]. Dziś kolejna absurdalna sprawa, czyli o zmuszanie do określonych czynności. Czyli Haidar twierdzi, że zmuszałam go do tego, by przyznał się przed rodzicami, że jest alkoholikiem i narkomanem, bo inaczej pokażę im filmy, na których robi patologię”.

Jako narzeczona musiałam mierzyć się z tym sama

Doda wyjaśniła również, że będąc w związku z Haidarem, z problemami mogła próbować radzić sobie sama, ale postanowiła zwrócić się po pomoc – co nie wydaje się dziwne – do rodziców partnera.

„Jako narzeczona miałam mierzyć się sama z tym codziennym nałogiem. Nie miałam zamiaru, więc zwróciłam się z pomocą do rodziców. Po trzech latach ciągnie się ten syf, mimo, że ułożyłam sobie życie” – dodała.

Ciekawe, jak tym razem zakończy się sądowa batalia. Dodajmy, że Rabczewska ma już za sobą kilka spraw wytoczonych przez Haidara. W grudniu 2017 roku piosenkarka została uniewinniona w procesie dotyczącym jednego z jej wywiadów. Haidar oskarżył ją wtedy o pomówienie.

RadioZET.pl/Kozaczek/SA