Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda znów w sądzie. O co tym razem pozwał ją Haidar?

26.10.2018 12:28

Dorota Rabczewska już trzy lata temu rozstała się ze swoim byłym partnerem, Emilem Haidarem. Niestety związek ten przez cały czas się za nią ciągnie. Gwiazda znów została pozwana przez Haidara i musi stawiać się w sądzie.

Dorota Rabczewska fot. Instagram

W środę, 24 października Doda poinformowała fanów na Instagramie, że znów wybiera się do sądu. Jej były partner po raz kolejny chce dochodzić swoich praw w sądzie. Wcześniej domagał się od gwiazdy zwrotu prezentów i pierścionka zaręczynowego, teraz oskarża ją o zmuszanie do pewnych czynności.

Dorota Rabczewska znów w sądzie

Na Instagramie Doda opowiedziała fanom, o co dokładnie chodzi.

„Właśnie się szykuję do sądu na n-ta sprawę, którą założył mi ex. Tak. Dokładnie ten sam, który założył mi sprawę trzy lata temu, kiedy od niego odeszłam, o zwrot wszystkich prezentów i pierścionka zaręczynowego [...]. Dziś kolejna absurdalna sprawa, czyli o zmuszanie do określonych czynności. Czyli Haidar twierdzi, że zmuszałam go do tego, by przyznał się przed rodzicami, że jest alkoholikiem i narkomanem, bo inaczej pokażę im filmy, na których robi patologię”.

Jako narzeczona musiałam mierzyć się z tym sama

Doda wyjaśniła również, że będąc w związku z Haidarem, z problemami mogła próbować radzić sobie sama, ale postanowiła zwrócić się po pomoc – co nie wydaje się dziwne – do rodziców partnera.

„Jako narzeczona miałam mierzyć się sama z tym codziennym nałogiem. Nie miałam zamiaru, więc zwróciłam się z pomocą do rodziców. Po trzech latach ciągnie się ten syf, mimo, że ułożyłam sobie życie” – dodała.

Ciekawe, jak tym razem zakończy się sądowa batalia. Dodajmy, że Rabczewska ma już za sobą kilka spraw wytoczonych przez Haidara. W grudniu 2017 roku piosenkarka została uniewinniona w procesie dotyczącym jednego z jej wywiadów. Haidar oskarżył ją wtedy o pomówienie.

RadioZET.pl/Kozaczek/SA

Oceń
Tagi