Zamknij

Doda została oszukana na aukcji. Teraz publikuje dane oszusta

Redakcja
10.04.2017 12:54
Doda została oszukana na aukcji. Teraz publikuje dane oszusta
fot. ons.pl

Doda oddała samochód na licytację, z której pieniądze miały pójść na leczenie 2,5-letniego Fabianka. Osoba, której udało się wygrać aukcję, nie chce jednak zapłacić, dlatego wokalistka postanowiła upublicznić jego dane.

Piosenkarka znana jest z tego, że chętnie angażuje się w akcje charytatywne i pomaga potrzebującym. Tym razem zdecydowała oddać na licytację pomalowany zabawnie samochód, którym wokalistka przyjechała na imprezę urodzinową. Liczyła, że w ten sposób uda się jej pomóc Fabianowi – małemu chłopcu chorującemu na SMA, czyli wczesnodziecięcy rdzeniowy zanik mięśni.

Wszystko wskazuje jednak na to, że zwycięzca aukcji nie chce zapłacić za wygraną. Doda zdecydowała się więc ujawnić jego dane i nazwała go „oszustem". Sprawę zgłosiła też podobno do prokuratury.

„Postaramy się, aby oszust nie pozostał bezkarny. W najbliższym czasie planujemy zgłosić sprawę do prokuratury, a osoba odpowiedzialna za odebranie szansy na leczenie Fabiana Dargiewicza poniesie surowe konsekwencje swojego czynu. Niech to będzie ostrzeżenie przed bezmyślnością oraz podobnymi oszustwami, nie tylko dotyczącymi naszej aukcji, ale również innych użytkowników" – napisała  Rabczewska w oświadczeniu, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Zrzut ekranu 2017-04-10 o 12.52.58

Sprawę skomentowała też mama chłopca. 

„Nie da rady pozytywnie skomentować sytuacji. Jako mama Fabiana chcę powiedzieć, że nigdy nie przestaniemy walczyć o niego i on także nie ma zamiaru się poddać!!! A Pan dał nam jeszcze większego ''kopa'' do walki, więc chyba nie osiągnął celu. Mimo wszystko oby nie musiał walczyć o swoje zdrowie bądź życie nigdy, tylko wtedy by się przekonał jak to jest... " – napisała zniesmaczona całą sytuacją kobieta.

Piosenkarka zdecydowała także, że wystawi samochód na aukcję po raz drugi. Miejmy nadzieję, że tym razem znajdzie się człowiek, który wygra licytację nie dla żartu, ale by pomóc małemu chłopcu i jego rodzinie.

RadioZET.pl/SI