Zamknij

Doda dostanie własne reality show? "Nie takie jak Michał Wiśniewski, z całym szacunkiem"

07.06.2021 12:21
Dorota "Doda" Rabczewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Doda zdradziła, że uważa za świetny pomysł zrealizowanie reality show o jej życiu prywatnym i zawodowym. Gwiazda zaapelowała do jednej z największych stacji telewizyjnych i poinformowała, że ma już pomysł.

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Choć wokalistka wzbudzała i wzbudza ogromne kontrowersje wizerunkiem, stylem bycia i niektórymi wypowiedziami, zyskała ogromną sympatię fanów właśnie za otwartość i bezkompromisowość. Jednak jej sława to nie tylko odważne stroje, odsłanianie ciała i skandale. Nie sposób odmówić jej muzycznego sukcesu, regularnie widujemy ją na największych imprezach, a przeboje takie jak "Nie daj się" czy "Dziękuję" znają tysiące fanów.

Rabczewska znana jest jako osoba, która lubi pracować i brać udział w coraz to nowych projektach. Próbowała już swoich sił jako aktorka u Patryka Vegi, a obecnie realizuje się jako producentka szumnie zapowiadanego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Fani z niecierpliwością czekają na kolejny projekt Dody, okazuje się, że ona sama ma już nawet plany. Z pewnością wielbiciele z przyjemnością śledziliby życie prywatne Doroty w programie typu reality show.

ZOBACZ TAKŻE:  Doda pokazała rodziców w młodości. Mama zachwyca urodą, a ojciec? Komentarze płoną! [FOTO]

Doda w reality show? W programie widzowie mieliby obejrzeć jej życie prywatne

Kamery w domu Dody i życie prywatne gwiazdy przed oczami milionów fanów? To brzmi jak przepis na telewizyjny hit. Tak samo uważa gwiazda, która nie ukrywa, że uważa format o swoim życiu za doskonały pomysł. Za pośrednictwem Instagrama podzieliła się koncepcją z fanami, zaznaczając, że nie myśli o show w rodzaju tego, jakie otrzymał Michał Wiśniewski.

- To moje wielkie marzenie, które bardzo bym chciała zrealizować. Bardzo bym chciała mieć swoje reality show. Ale nie takie jak Michał Wiśniewski, z całym szacunkiem. Bardziej takie w moim stylu. Mam już na nie cały pomysł. I uważam, że jest świetny. Więc naprawdę, Polsat, dajcie znać - zaapelowała do stacji.

Z pewnością Doda zrobiłaby wszystko, by widzom nie brakowało emocji, można także przewidzieć kontrowersje. Kto wie, skoro mówi się o programie w rodzaju "Z kamerą u Kardashianów" to dlaczego nie pokazać jednej z najbarwniejszych gwiazd show-biznesu?

- Moje życie jest tak zwariowane, że wystarczyłoby go już na co najmniej 10 filmów, tyle samo książek, więc także na szalone reality show - nieskromnie oceniła sama Dorota.