Zamknij

Dominic West zdradził żonę. Znany aktor przyłapany na pocałunkach z Lily James

14.10.2020 19:09
Dominic West Lily James
fot. Face to Face/REPORTER/East News Isabel Infantes/Press Association/East News

Dominic West został przyłapany na pocałunku z 31-letnią aktorką Lily James. 50-latek zdradził swoją żonę, którą poślubił w 2010 roku. Czy Catherine Fitzgerald wybaczyła niewiernemu mężowi?

Dominic West to znany angielski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Mężczyzna stał się rozpoznawalny dzięki rolom w takich filmach, jak "Picasso – twórca i niszczyciel", "Gwiazda rocka" czy "300". Aktor doczekał się czwórki dzieci - najstarsza córka Martha jest owocem związku z Polly Astor. Pozostała trójka: córka Dora oraz dwóch synów - Senan i Francis, to dzieci z małżeństwa z Catherine Fitzgerald.

Dominic i Catherine pobrali się 26 czerwca 2010 i wszystko wskazywało na to, że tworzą zgrane małżeństwo. Ostatnio na jaw wyszły jednak szokujące fakty. 50-letni aktor zdradził swoją żonę z 19 lat młodszą Lily James. Dominic i jego kochanka zostali przyłapani na czułych pocałunkach. Obiektyw paparazzi uwiecznił także, że Dominik West zdecydował się zdjąć obrączkę, którą zwykle nosi.

Zobacz także: Harry Styles, Lily James i trójkąt miłosny w filmie "My Policeman". Gwiazdy negocjują role

Dominic West przyłapany na zdradzie z Lily James. Żona mu wybaczyła?

Zdjęcia zrobione przez paparazzi, które obiegły niedawno internet, zszokowały fanów Domina Westa i Lily James. Ich profile w mediach społecznościowych zalała fala hejtu. Dużo bardziej zaskakująca była jednak reakcja żony Dominica, Catherine.

Kilka dni po opublikowaniu zdjęć pocałunku Domina Westa i Lily James, Catherine Fitzgerald wydała wspólne oświadczenie z mężem. Poinformowali, że wciąż są razem i pocałowali się czule przed fotoreporterami.

- Nasze małżeństwo jest silne, nadal jesteśmy razem - można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu przekazanym prasie.

Myślicie, że zdradzona żona szczerze wybaczyła mężowi?