Zamknij

Dominika Figurska jest w ciąży. Gwiazda przywita na świecie szóste dziecko

03.07.2020 20:05
Dominika Figurska jest w ciąży. Gwiazda urodzi szóste dziecko
fot. Piotr Molecki/ East News

Dominika Figurska-Chorosińska jest w ciąży. Aktorka i jej mąż przywitają na świecie szóste dziecko. Co ciekawe, radosną nowiną nie pochwalili się przyszli rodzice. Wygadał się Poseł PIS, Piotr Uściński.

Dominika Figurska-Chorosińska jest w ciąży. Gwiazda i jej mąż Michał Chorosiński po raz szósty zostaną rodzicami

Dominika Figurska i jej mąż, Michał Chorosiński po raz kolejny zostaną rodzicami. Małżeństwo przywita na świecie szóste dziecko. Tę radosną nowinę przekazał... poseł PIS Piotr Uściński. Polityk zrobił to podczas konferencji w Urzędzie Miasta w Ząbkach, na której obecna była Dominika Figurska. Poseł, zwracając się do koleżanki z partii, powiedział:

"Proszę państwa, ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego" - powiedział Piotr Uściński. Informację o ciąży ukochanej potwierdził też ojciec dziecka i mąż aktorki - Michał Chorosiński. Zdradził też jego płeć.

"To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni"  - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Dominika Figurska-Chorosińska o małżeństwie z Michałem Chorosińskim

Dominika Figurska to aktorka, która najbardziej zapisała się w pamięci widzów rolą w "M jak miłość". Gwiazda zdecydowała się na rezygnację z aktorstwa na rzecz rodziny. Dominika angażuje się też w politykę i mocno promuje wartości rodzinne. Gwiazda i jej mąż nie ukrywają, że są wierzący. Choć trzeba podkreślić, że ich małżeństwo nie zawsze było takie idealne. Jednak mimo zdrady, która pojawiła się w ich związku, zakochani postanowili sobie wybaczyć.

"Jestem z mężem od 20 lat. Monogamia daje mi poczucie bezpieczeństwa, to mi daje szczęście. Życie pisze różne scenariusze (...) mam takie poczucie, że jesteśmy razem. Obiecaliśmy sobie, że będziemy do końca życia. Problemy są, kryzysy (...) To wszystko wzmacnia. Trzeba korzystać z przywileju małżeństwa" - mówiła Figurska w "Pytaniu na śniadanie".

Dominika i jej mąż Michał Chorosiński wychowują wspólnie piątkę dzieci: Anastazję, Matyldę, Józefa, Piotra i Jana Pawła. Już niebawem ich rodzina znów powiększy się.

Posłuchaj podcastu

RadkioZet.pl