Zamknij

Dominika Gwit chwali się metamorfozą po pandemii. "No to się odgruzowałam" [FOTO]

Judyta Wanicka
28.05.2020 09:27
Dominika Gwit zmieniła fryzurę
fot. Instagram:@dominikagwit

Dominika Gwit ma nową fryzurę. Aktorka wybrała się do salonu kosmetycznego pierwszy raz po pandemii COVID-19 i zafundowała sobie kilka zabiegów. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Jak teraz wygląda Dominika Gwit? 

Dominika Gwit jest popularną aktorką komediową i autorką felietonów. Rozpoznawalność przyniosła jej rola zwariowanej Zośki w serialu TVN "Przepis na życie" oraz udział w filmie "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec. Dominika Gwit jest znaną w sieci propagatorką filozofii body positive, zachęcającej do akceptowania swojego ciała. 31-letnia aktorka od lat zmaga się z otyłością spowodowaną chorobą metaboliczną, o czym często mówi w wywiadach.

Dominika Gwit niejednokrotnie była atakowana przez internautów za zaniedbanie fizyczne i promowanie otyłości. Po latach walki z hejtem Gwit wyznała, że cierpi na insulinooproność i zespół metaboliczny. Problemy z wagą nie przeszkodziły jej jednak szczęśliwie ułożyć sobie życia. W 2018 roku aktorka poślubił Wojciecha Dunaszewskiego, który ma za sobą udaną walkę z otyłością. Dominika Gwit lubi dzielić się prywatnymi sprawami na Instagramie i z właściwą sobie dozą humoru informuje fanów, co się u niej dzieje. Ostatnio pochwaliła się efektami najnowszej metamorfozy, którą zafundowała sobie po domowej izolacji. 

Dominika Gwit tyje przez chorobę. Aktorka znalazła przyczynę swoich problemów

Dominika Gwit zmieniła fryzurę 

Gdy tylko zniesiono obostrzenia dotyczące działalności salonów fryzjerskich, Dominika Gwit natychmiast skorzystała z okazji i zrobiła się na bóstwo. Gwiazda "Przepisu na życie" zmieniła fryzurę i kolor włosów, a także zafundowała sobie elegancki manicure i nowe rzęsy. 

No to się odgruzowałam :) włosy zrobione, pazury i brwi zrobione, rzęski zrobione. Jestem zrobiona na lato! Całuję Was wszystkich! - napisała uradowana, prezentując fanom odświeżony wygląd. 

Nowa fryzura Dominiki Gwit wywołała zachwyt wśród fanek, które przyznały, że aktorka wygląda w takich włosach wyjątkowo korzystnie. 

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia ZET

Zagłosuj

Odwiedziłaś/odwiedziłeś już fryzjera?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw