Zamknij

Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz tańczą na Instagramie. Nagranie podbija internet [WIDEO]

Maciej Friedrich
17.12.2019 13:26
Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz tańczą na Instagramie. Nagranie podbija internet [WIDEO]
fot. Foto Olimpik/REPORTER /EAST NEWS

Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz występują razem w teatrze. Postanowili rozbawić fanów, publikując w sieci film, na którym wspólnie tańczą. Choreografia rozbawiła fanów do łez, a nagranie podbiło Instagram.

Dominika Gwit to dziennikarka i aktorka, która popularność zyskała między innymi dzięki rolom w filmie "Galerianki" oraz serialach "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Fani cenią jej poczucie humoru oraz spory dystans do siebie, w tym do swojej wagi. Dominika występuje obecnie w teatrze Fabryka Marzeń, gdzie aktorskie umiejętności u boku między innymi Krzysztofa Ibisza.

Uwielbiany przez widzów prezenter także imponuje poczuciem humoru i spontanicznością. Razem z Dominiką Gwit gwiazdor zaskoczył fanów przed ostatnim w tym roku spektaklem "Szalone nożyczki". Ich nagranie ma spore szanse podbić krajowy internet.

Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz tańczą razem na Instagramie. Zabawne nagranie gwiazd

Dominika Gwit i Krzysztof Ibisz zaskoczyli fanów, prezentując w mediach społecznościowych nagranie, na którym tańczą do oryginalnego układu. Oboje udostępnili nagranie na swoich profilach na Instagramie.

- Na dobry dzień dla Was Domi&Kris Dance - napisał pod filmem Ibisz.

- Domi&Kris Dance wita Was w poniedziałek! Życzymy cudownego dnia i pięknego przedświątecznego tygodnia! - czytamy w poście Dominiki.

"Domi&Kris Dance" rozbawiło fanów, którzy nie kryli zachwytu nad poczuciem humoru gwiazd.

- Nie ma to jak po ciężkim dniu skrollować Instagram i trafić na świąteczny IbiszDomink dance. Petarda i dynamit - napisała jedna z internautek.

Kto wie, może taneczne popisy Dominiki i Krzysztofa zainspirują internautów do powtórzenia ich układu.

 Magda Gessler tańczy do disco polo. Z deską do krojenia [VIDEO]

RadioZET.pl/MF