Zamknij

Dominika Gwit padła ofiarą oszustów. Gwiazda ostrzega fanów na swoim Instagramie

02.09.2020 19:59
Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Dominika Gwit to kolejna z polskich gwiazd, która w ostatnich miesiącach została oszukana w sieci. Wizerunek gwiazdy został wykorzystany do reklamy tabletek na odchudzanie. Aktorka ostrzegła swoich fanów na Instagramie.

Dominika Gwit zdradziła na swoim Instagramie, że została oszukana. Wizerunek aktorki został wykorzystany do reklamy tabletek na odchudzanie. Gwiazda wyjaśniła w mediach społecznościowych, że nie brała udziału w żadnej reklamie środków odchudzających.

"Uwaga na oszustów! Nie ma żadnych proszków na odchudzanie! To oszustwo i bezprawne wykorzystanie wizerunku. Nie klikajcie, nie zamawiajcie, to niebezpieczne dla zdrowia" - zdradziła Dominika Gwit na Instagramie.

Dominika Gwit oszukana. Kto jeszcze padł ofiarą internetowych oszustów?

Warto podkreślić, że w ostatnim czasie bezprawne wykorzystywanie wizerunku dotyczy wielu gwiazd. Ofiarami internatowych oszustów padł m.in. Marcin Prokop, Dorota Wellman, Anna Mucha czy Martyna Wojciechowska.

Dominika Gwit prywatnie jest żoną Wojciecha Dunaszewskiego, który z zawodu jest montażystą telewizyjnym. Para poznała się w 2016 roku, podczas premiery jednego ze spektakli w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. 7 lipca 2018 roku zakochani wzięli ślub.

RadioZet.pl