Zamknij

Dominika Gwit pokazała mamę. Aktorka mogłaby być jej siostrą! [FOTO]

19.11.2020 14:44
Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Gwit zamieściła wspólne zdjęcie z mamą. Aktorka znana z "Przepisu na życie" pochwaliła się rodzicielką w relacji ze spaceru. Jak wygląda mama Dominiki Gwit? 

Dominika Gwit jest aktorką komediową, celebrytką i autorką felietonów. W 2009 roku zabłysnęła rolą w filmie "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec, ale największą popularność przyniósł jej serial TVN "Przepis na życie", gdzie wcieliła się w szaloną Zośkę. Gwit znana jest również z propagowania w mediach filozofii body positiv, zachęcającej do akceptowania swojego ciała takim, jakie jest. 31-letnia gwiazda od lat zmaga się z otyłością będącej wynikiem choroby metabolicznej, o czym często informuje w wywiadach. 

Dominika Gwit lubi dzielić się prywatnymi sprawami na Instagramie i z właściwą sobie dozą humoru informować fanów, co się u niej dzieje. Niedawno ze wzruszeniem wspominała ślub z Wojciechem Dunaszewskim oraz relacjonowała małżeńskie wypady nad wodę. Aktorka uwielbia spędzać czas pośród szumu fal nawet późną jesienią. Gdy tylko nadarzyła się okazja, wyruszyła nad morze, by spędzić trochę czasu z rodziną. Na ostatnim spacerze towarzyszyła jej mama. 

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Mąż komentuje: "Niepokojące, obsceniczne ruchy" [WIDEO]

Dominika Gwit pokazała mamę na Instagramie 

Dominika Gwit nie mogła odmówić sobie wrzucenia relacji z wieczornego spaceru po plaży. Na przechadzkę wybrała się z ukochaną mamą, której również nie omieszkała pokazać fanom. Pani Hanna Gwit mieszka w Mostach niedaleko Gdyni. To właśnie tam znajduje się rodzinny dom Dominiki. Aktorka już dawno wyprowadziła się od rodziców, lecz regularnie wraca w znajome strony. Jak widać, z mamą wciąż ma świetne relacje i gdy tylko ma czas, zabiera ją na wspólne spacery.

Nie da się nie zauważyć, że obie panie łączy fizyczne podobieństwo i chyba nie skłamiemy, jeśli dodamy, że mama Dominiki mogłaby spokojnie podawać się za jej starszą siostrę. 

domnika gwit
fot. Instastory:@dominikagwit