Zamknij

Dominika Gwit pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Tak wyglądało jej wesele [FOTO]

Judyta Wanicka
10.02.2020 15:57
Dominika Gwit
fot. Instagram:@dominikagwit

Dominika Gwit opublikowała kolejne zdjęcia ze ślubu z Wojciechem Dunaszewskim. Aktorka przypomniała swój pierwszy taniec oraz pokazała fanom, jak bawili się goście.

Dominika Gwit opublikowała zdjęcia ze ślubu

Dominika Gwit poślubiła w 2018 roku Wojciecha Dunaszewskiego. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w mediach, choć aktorka zadbała, by tabloidy nie dowiedziały się o planowanej ceremonii. Dzięki zdjęciom opublikowanym na profilu gwiazdy fani mieli okazję zobaczyć, jak wyglądała suknia ślubna Dominiki Gwit, pierwszy taniec oraz tort weselny.

Po niespełna dwóch latach od tamtego wydarzenia aktorka zamieściła kolejne fotki. Tym razem zdradziła, co działo się na jej weselu.

Tak mnie dziś na wspomnienia wzięło... Filip Bobek, dziękuję Ci za te fotki, odkopałam je dziś i się wzruszyłam!!! Dziś dokładnie rok i siedem miesięcy po ślubie... Ech... 07.07.2018. KOCHAM CIĘ MĘŻU NAD ŻYCIE!!!!! - napisała wzruszona Dominika.

Dominika Gwit wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim

Ślub Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego odbył się 7 lipca 2018 roku. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, ale wieść o ślubie dość szybko przemyciły do social mediów zaprzyjaźnione gwiazdy, które bawiły się na weselu.

Kilka tygodni później Dunaszewscy udzielili wywiadu "Gali", w którym Dominika wyznała, że już po pierwszych spotkaniach z Wojciechem czuła, że trafiła na właściwego człowieka. Nie bez znaczenia w budowaniu wzajemnej relacji były podobne doświadczenia obojga ze zrzucaniem wagi. Mąż Dominiki Gwit ma za sobą udaną walkę z otyłością, w której efekcie schudł 50 kilogramów.

Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa - mówiła Dominika. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą, niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na bal. Uważam, że gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, co przez ostatnie lata – dramatycznej walki z nadwagą, która, jak wiele razy wcześniej, skończyła się efektem jojo, zmiany sposobu myślenia o sobie  i swoim ciele - pewnie nasz związek  by się nie udał - wyznała Dominika Gwit.

Zagłosuj

Podoba ci się suknia ślubna Dominki Gwit?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw