Zamknij

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z alkowy

Redakcja
04.10.2018 12:55
dominika Gwit
fot. Instagram

Dominika Gwit pokazała zmysłowe zdjęcie z... sypialni. Gwiazda leży na łóżku w zwiewnej, połyskującej kreacji. #kochamto #czujęsiebosko – napisała przy zdjęciu. W komentarzach zawrzało.

Dominika Gwit od dłuższego już czasu regularnie przykuwa uwagę mediów i internautów. Wiele osób w sieci nie wierzy, że gwiazda czuje się dobrze w swojej skórze, mimo widocznej nadwagi. Przyznaje, że dzięki mężowi pozbyła się kompleksów i nabrała pewności siebie. Teraz zaczęła się lubić po prostu taką, jaką jest. Czuje się kobieco i tego nie ukrywa. Często pojawia się w ciekawych kreacjach, a na Instagramie chętnie publikuje swoje zdjęcia.

Dominika Gwit w alkowie: czuję się bosko

Teraz pochwaliła się nowym, bardziej zmysłowym niż dotąd zdjęciem. Aktorka zdecydowała się na udział w „sypialnianej sesji”. Na zdjęciu, które zaprezentowała, pozuje w sypialni, na łóżku. Ubrana jest w strój z delikatnego, połyskującego materiału. Do tego zalotne spojrzenie. „Hej Ty! Tak Ty co patrzysz na tę fotkę! Pamiętaj! Jesteś #fabulous” – napisała. Do tego dodała jeszcze więcej hashatgów, w tym #jestemkobietą #kochamto #hejkobieto #jesteśpiękna i #czujęsiebosko.

Pod postem zawrzało. Posypały się setki komentarzy, tym razem głównie tych pełnych zachwytu i pozytywnych uwag.

Zdania internautów podzielone

„Pięknie kobieco ponętnie. Mąż na pewno zachwycony”, „Do schrupania”, „Uwielbiam Cię! Jesteś tak pozytywna osoba i taka radość od Ciebie bije ze za każdym razem się uśmiecham przeglądając zdjęcia!”

Znów jednak nie zabrakło i osób, które postanowiły przypomnieć, że otyłość jest chorobą.

„Pięknie wyglądasz, ale uważam ze powinnaś trochę zadbać o swoje zdrowie. Dobrze ze dobrze czujesz się w swoim ciele ale nie wystarczy czuć się dobrze. Trzeba jeszcze być zdrowym. A otyłość to poważna choroba”.

„Promowanie takiego stylu życia i zarabianie pieniędzy na prowadzeniu szkoleń dla kobiet otyłych aby pokazywać im że są piękne i żeby siebie zaakceptowały na pierwszy rzut oka wydaje się ok. Ale tak naprawdę lepiej aby te kobiety prawdziwie w siebie zainwestowały, poszły do lekarza, nauczyły się żyć zdrowiej, lepiej. Bo osoba tak otyła niestety jest ograniczana przez swoje ciało i powinna zawalczyć o siebie. To jak powiedzenie »jakiego mnie Panie stworzyłeś, takiego mnie masz«”.

Dominika nie odniosła się do żadnego z tych komentarzy.

Przypomnijmy, że niedawno aktorka na jedną z imprez założyła żółtą kreację, za którą została mocno skrytykowana w sieci.

Modowa wpadka Dominiki Gwit. "Ma pani na sobie plandekę od żuka?"

RadioZET.pl/SA