Zamknij

Dominika Gwit schudła. Fani zachwyceni metamorfozą aktorki. "Super teraz wyglądasz!" [FOTO]

19.11.2021 11:20
Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Gwit pokazała się na zdjęciu wyraźnie szczuplejsza niż dotychczas. Internauci od razu zauważyli zmianę w wyglądzie aktorki i zasypali ją komplementami. Tak teraz wygląda 33-letnia gwiazda "Przepisu na życie". 

Dominika Gwit uchodzi za jedną z najpopularniejszych propagatorek ruchu body positiv wśród polskich gwiazd. Aktorka znana z serialu "Przepis na życie" od lat przekonuje, że czuje się świetnie w swoim ciele, choć nie ma rozmiaru typowego dla większości celebrytek. Jednocześnie podkreśla, że jej tusza nie jest wynikiem folgowania w jedzeniu, lecz skutkiem zaburzeń metabolizmu i insulinooporności, z którymi się zmaga. 

Mam bardzo ostre choroby immunologiczne, które są zaburzeniem całego mojego metabolizmu. Bardzo intensywnie się leczę, mam bardzo mocne leki. To, że ktoś się odchudza, ważąc 60 kg, to zupełnie coś innego niż jak ktoś choruje na agresywne choroby immunologiczne jak ja - tłumaczyla przyczyny swoich problemów ze zrzucaniem wagi. 

Latem  Dominika Gwit odsłoniła ciało w stroju kąpielowym i odważnie wyznała: "Jestem gruba i w d***e to mam". Wyznanie aktorki wywołało burzę w sieci. Internauci zarzucali Gwit, że ignoruje problem otyłości i nie szanuje własnego zdrowia. Podkreślali też, że 33-latka daje zły przykład innym osobom z nadwagą, bo zamiast zachęcać do walki z kilogramami, promuje źle pojęty bodypositive.

Dominika Gwit schudła. Internauci komplementują szczuplejszą figurę aktorki

Mimo regularnych docinków gwiazda spektaklu "Latające nożyczki" zachowuje dobre samopoczucie i nie rezygnuje z pokazywania się w social mediach. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie zrobione tuż przed wyjściem do teatru. 

Jutro wyjeżdżam w trasę ze spektaklami na 4 dni! Bardzo się cieszę, bo jak już wiecie, kocham swoją pracę. Jednak w ramach miłości do Teatru sama dziś z Mężem wybieram się na widownię, by spędzić wieczór z Kulturą. Życzę Wam pięknego wieczoru! Całuję! Domi - napisała. 

Fani zwrócili uwagę na sylwetkę Dominiki Gwit ubranej w czerwoną sukienkę i podkreślili, że figura aktorki prezentuje się wyraźnie szczuplej niż dotychczas. 

Ktoś tu idzie w końcu w dobrym kierunku. Zdecydowanie lepiej wyglądasz, oby tak dalej. 

Pani Dominiko, schudła Pani

Ej, jest sztos! Super teraz wyglądasz. 

Malutka się nam zrobiłaś. Wyglądasz pięknie. Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego źle, ale wyglądasz REWELACYJNIE jak zrzuciłaś parę kilo. 

Zgadzacie się? 

Beata Tyszkiewicz w coraz gorszym stanie. Jej córka podjęła ważną decyzję. "Robię to dla niej"

xx
xx
xx