Zamknij

Dominika Gwit schudła? Fani zaskoczeni nową figurą aktorki: "Ale szczupło!"

Judyta Wanicka
12.02.2020 14:04
Dominika Gwit
fot. Instagram:@dominikagwit

Dominik Gwit zaskoczyła zdjęciem, na którym prezentuje się znacznie szczuplej niż dotychczas. Fani od razu zauważyli różnicę i skompletowali aktorkę w komentarzach. Dominika Gwit przeszła na dietę, czy może jest to efekt odpowiedniej stylizacji?

Dominika Gwit schudła? Fani zauważyli różnicę

Dominika Gwit zdobyła popularność dzięki roli zwariowanej Zośki w serialu "Przepis na życie". Od tamtej pory rzadko pojawia się na ekranie, za to częściej zwraca się na nią uwagę w kontekście wagi. Ostatnio Dominika Gwit zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym wygląda znacznie szczuplej niż dotychczas. Internauci od razu zauważyli różnicę.

WOW! Ale szczupło! Jak to zrobiłaś?

Czy mi się wydaje, czy pani ubyło kilka kg? Ale świetnie.

Ale laseczka!

Dominika Gwit nie chciała jednak zdradzić, co stoi za rewelacyjnym efektem na zdjęciu - dieta czy może umiejętnie dobrana stylizacja.

Dominika Gwit schudła kiedyś 50 kg

W 2014 roku Dominice Gwit udało się zrzucić 50 kg. Opowiadała wtedy, że odchudza się z dla zdrowia, ponieważ przeraża ją wizja otyłości trzeciego stopnia w wieku 25 lat. Napisała nawet książkę pt. "Moja droga do nowego życia". Zanim jednak skończyła promocję, dopadł ją efekt jo-jo, w wyniku którego przytyła jeszcze więcej.

Wkrótce Gwit stwierdziła, że z pełnymi kształtami czuje się szczęśliwsza i zaczęła głośno wspierać ruch body positive.

TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa, TAK - mam do tego prawo, TAK - będę o tym mówić głośno! NIE - nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE - nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie - uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana. Żyję i uwielbiam to moje życie - oświadczyła na Instagramie Dominika Gwit. 

Po latach walki z hejtem Dominika Gwit wyznała, że cierpi na insulinooproność i zespół metaboliczny. Problemy z wagą nie przeszkodziła jej ułożyć sobie szczęśliwie życia. W 2018 roku aktorka poślubił Wojciecha Dunaszewskiego, który ma za sobą udaną walkę z otyłością.

Dominika Gwit pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Tak wyglądało jej wesele [FOTO]

Zagłosuj

Dominika Gwit schudła?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw