Zamknij

Dominika Gwit schudła? Zaskakująca stylizacja aktorki

Sylwia Wamej
11.12.2019 18:24
Dominika Gwit
fot. Instagram.com/ Dominika Gwit

Dominika Gwit pojawiła się na premierze spektaklu "Pomoc domowa". Zagrała w nim jedną z głównych ról. Uwagę przykuła stylizacja aktorki, która zachwyciła jej fanów. Elegancka kreacja odjęła też gwieździe kilka kilogramów.

Dominika Gwit schudła? Gwiazda zaprezentowała się w odmienionej wersji

Dominika Gwit uwielbia nosić sukienki, za co chwalą ją fanki, jednak jej najnowsza stylizacja wyjątkowo podbiła ich serca.  Na premierze spektaklu "Pomoc domowa" Dominika pojawiła się  długiej, połyskującej bordowej sukni, do której dobrała długie, wiszące kolczyki. Elegancką stylizację uzupełniła wysoko upiętym kokiem.

Suknia, którą wybrała 31-letnia aktorka ukryła jej niedoskonałości i podkreśliła atuty. Zauważyli to również fani, którzy komplementowali gwiazdę w komentarzach. "Królowa jest tylko jedna", "boska", "cudnie wyglądasz", "jak gwiazda Hollywood, pięknie" - pisali. Patrząc na najnowsze zestawienie Dominiki Gwit można odnieść wrażenie, że suknia odjęła jej co najmniej kilka kilogramów.

Dominika Gwit: W jakich serialach i programach wystąpiła?

Dominika Gwit to aktorka, która zdobyła popularność w takich serialach jak m.in. "Przepis na życie" i "Singielka". Oprócz telewizyjnej kariery Dominika Chętnie bierze udział w innych przedsięwzięciach. W 2016 roku napisała książkę "Moja droga do nowego życia", w której opisała swoje problemy z nadwagą. Brała też udział w "Tańcu z gwiazdami. Dominikę Gwit można również oglądać w spektaklu "Pomoc Domowa" Teatru Palladium.

Zagłosuj

Stosujesz dietę?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW