Zamknij

Dominika Gwit w ogniu krytyki. "Ulice płoną, a ty wciskasz szajs"

27.10.2020 14:39
Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Dominika Gwit po raz kolejny spotkała się z falą krytyki. Popularna aktorka została zasypana negatywnymi komentarzami od internautów, którzy zarzucili jej, że zamiast wspierać kobiety woli zarabiać pieniądze na reklamach.

Dominika Gwit to popularna polska aktorka, dziennikarka i osobowość telewizyjna. Ogromną popularność przyniosła jej rola Kai w głośnym filmie "Galerianki". Mogliśmy także oglądać ją w wielu popularnych serialach, między innymi "Samym życiu", "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Na 2021 rok został zapowiedziany film "Gierek", gdzie pojawi się u boku Michała Koterskiego, Małgorzaty Kożuchowskiej i Rafała Zawieruchy.

Głośno w mediach było nie tylko ze względu na aktorskie Dominiki, ale także jej kłopoty z nadwagą. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że kocha siebie i swój wygląd i stara się budować wizerunek "body positive", czym bardzo imponuje fankom. Aktorka promuje samoakceptację, wzięła nawet udział w  rozbieranej sesji zdjęciowej. Dominika cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 138 tysięcy użytkowników. Niestety, aktorka po raz kolejny musiała zmierzyć się ze słowami krytyki. Wszystko przez reklamowy post, który umieściła w sieci.

ZOBACZ TAKŻE:  Dominika Gwit w bikini. Pokazała wakacyjne zdjęcie z plaży [FOTO]

Dominika Gwit w ogniu krytyki. Internauci naskoczyli na znaną aktorkę

Kiedy na profilu Dominiki Gwit na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie i wpis, w którym aktorka promuje sklep odzieżowy, chyba nikt nie spodziewał się negatywnej reakcji fanów. Tymczasem internauci uznali, że Dominika nie zwraca uwagi na sytuację kobiet i strajki w związku z zaostrzeniem prawa aborcyjnego, zamiast tego skupiając się na zarabianiu pieniędzy. Pod zdjęciem pojawiły się ostre komentarze. 

- Ulice płoną, a ty wciskasz jakiś szajs?!

- A chociaż w tym trudnym okresie nie można przestać z tymi reklamami? To jakiś grafik jest kiedy muszą się pojawić?

- Jestem rozczarowana tym dzisiejszym wpisem i panią - czytamy.

Najwyraźniej Gwit uznała, że powinna zabrać głos po reakcji internautów. Na jej profilu pojawił się także wpis dotyczący decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Aktorka poinformowała, że nie zgadza się na odbieranie wolności.

- Jestem wstrząśnięta tym, co dzieje się w kraju. Uważam, że wolność jest najważniejsza i nie zgadzam się na opresję. Nie zgadzam się na koszmarny heroizm, do którego ktoś chce zmusić kobiety. Przede wszystkim jeśli chodzi o martwe lub zdeformowane płody - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Dominika Gwit tyje przez chorobę. Aktorka znalazła przyczynę swoich problemów