Zamknij

Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę związku z ukochanym. Pokazała romantyczne zdjęcia [FOTO]

06.11.2020 15:07
Dominika Gwit
fot. Viphoto/ East News

Dominika Gwit jest szczęśliwie zakochana w Wojciechu Dunaszewskim. Para świętuje właśnie 4. rocznicę związku. Z tej okazji na profilu Dominiki pojawiły się romantyczne zdjęcia i ciepłe słowa w kierunku ukochanego.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są już razem cztery lata. Para poznała się w 2016 roku podczas premiery spektaklu  2" w Teatrze Hugonówka. Rok później zakochani zaręczyli się, natomiast 7 lipca 2018 roku wzięli ślub.

Zobacz też: Dominika Gwit w bikini. Pokazała wakacyjne zdjęcie z plaży [FOTO]

Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę związku z ukochanym. Pokazała romantyczne zdjęcia [FOTO]

W związku z 4. rocznicą związku na profilu  Dominiki nie zabrakło pięknych zdjęć oraz poruszającego opisu.

"Jesteśmy razem cztery lata, a jakby całe życie. Pojawiłeś się, a ja dowiedziałam się, czym jest miłość #5listopada #czterylatarazem" - napisała Gwit. Pod zdjęciami posypało się mnóstwo życzeń od internautów.

"Kochani, szczęścia i miłości na kolejne lata", "moje gratulacje", "gratulacje, piękna z was para", "wszystkiego najlepszego" - pisali zachwyceni.

Wybranek gwiazdy z zawodu jest montażystą telewizyjnym. Z kolei  Dominika Gwit dała się poznać fanom w filmie "Galerianki". Widzom znana jest również z takich seriali jak m.in. "Przepis na życie" oraz "Singielka". Kilka lat temu zdecydowała się też wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

RadioZet.pl