Zamknij

Dominika Gwit świętuje drugą rocznicę ślubu. Pokazała wzruszające zdjęcia [FOTO]

07.07.2020 14:27
Dominika Gwit wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim
fot. Instagram:@dominikagwit

Dominika Gwit opublikowała zdjęcia ze ślubu. Dwa lata temu aktorka wyszła za Wojciecha Dunaszewskiego. W rocznicę ślubu aktorka opublikowała fotografie z uroczystości, na których pokazała suknię ślubną i tort weselny.

Ślub Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego odbył się 7 lipca 2018 roku. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, ale wieść o uroczystości dość szybko rozeszła się za sprawą celebrytów bawiących się na weselu. Gwiazda serialu "Przepis na życie" obecnie świętuje drugą rocznicę ślubu. Tradycyjnie już opublikowała post, w którym w czułych słowach zwróciła się do męża i przypomniała zdjęcia z uroczystości. Na najnowszych fotografiach fani mogą podziwiać Dominikę Gwit w sukni ślubnej oraz okazały tort, który nowożeńcy wspólnie pokroili dla gości.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się kilka lat temu. Aktorka wspomina, że już po pierwszym spotkaniu wiedziała, że spotkała właściwego mężczyznę. Wzajemną relację wzmacniały podobne doświadczenia ze zrzucaniem wagi. Mąż Dominik Gwit ma za sobą udaną walkę z otyłością - udało mu się schudnąć 50 kg i utrzymać szczupłą sylwetkę. Dominikę dopadł efekt jojo, ale jak podkreśla, mąż pokochał ją taką, jaka jest. 

Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa - mówiła Dominika. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą, niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na bal. Uważam, że gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, co przez ostatnie lata – dramatycznej walki z nadwagą, która, jak wiele razy wcześniej, skończyła się efektem jojo, zmiany sposobu myślenia o sobie  i swoim ciele - pewnie nasz związek  by się nie udał - wyznała w "Gali" Dominika Gwit. 

Dominika Gwit tyje przez chorobę. Aktorka znalazła przyczynę swoich problemów 

Dominika Gwit pokazała zdjęcia ze ślubu z Wojciechem Dunaszewskim

Aktorka od dwóch lat jest szczęśliwą mężatką. W kolejną rocznicę zamążpójścia Dominika Gwit opublikowała zdjęcia ze ślubu, na których można podziwiać ją w białej sukni w czułych objęciach męża oraz kryjącą weselny tort.

Dwa lata, a ja wciąż kocham mocniej i mocniej. Dziękuję ci, mężu, za ocean miłości, którym obdarzasz mnie każdego dnia 07.07.2018 - wyznała wzruszona aktorka. 

Posłuchaj podcastu