Zamknij

Dominika Gwit tłumaczy się z rozbieranej sesji. "Mój wpis wywołał ogromne emocje"

25.06.2020 20:16
Dominika Gwit
fot. Instagram/@dominikagwit

Dominika Gwit w środę zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Aktorka pokazała zdjęcie z rozbieranej sesji zdjęciowej. Teraz zdradziła, dlaczego zdecydowała się na tak odważny krok.

Dominika Gwit zaskoczyła fanów swoim "rozbieranym zdjęciem", które opublikowała w środę na Instagramie. Przyznała, że postanowiła zaszaleć i wziąć udział w tego typu sesji "w kobiecym interesie". Nie zdradziła jednak, o co dokładnie chodzi, zapowiedziała natomiast, że już wkrótce ujawni więcej szczegółów.

Następnego dnia na profilu w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiła się ta sama fotka, tym razem bez cenzury. Okazuje się, że aktorka zaangażowała się w ważną akcję społeczną, która ma na celu zachęcić kobiety do wykonywania regularnych badań. Internauci w komentarzach dziękują jej za mówienie głośno o takich istotnych kwestiach.

Zobacz także: Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Aktorka odsłoniła ciało na Mazurach [FOTO]

Dominika Gwit rozebrała się w kobiecym interesie. Opowiedziała o ważnej akcji

O szczegółach akcji Dominika Gwit opowiedziała pod najnowszym zdjęciem. Aktorka przedstawiła statystyki na temat wizyt kobiet u ginekologa - okazuje się, że większość pań boi wstydzi się nagości u lekarza.

- Kochane! Mój wczorajszy wpis wywołał ogromne emocje. Cieszę się bardzo, że mogę pokazać Wam, że rozebrałam się w kobiecym interesie - zrobiłam to dla siebie i dla WAS! Jak usłyszałam, że ponad połowa dziewczyn nie bada się, bo się wstydzi rozebrać przed ginekologiem, to nie mogłam uwierzyć. Lekarza nie interesuje, jak wyglądasz, on interesuje się tylko Twoim zdrowiem! Ostatnio było też trudniej dostać się do lekarza czy na badania - od czasu ogłoszenia epidemii koronawirusa ponad 80% z nas nie wykonało żadnego badania ginekologicznego. Dziewczyny! Czas to zmienić! Wstyd chowamy do kieszeni i szybko do lekarza - zaapelowała gwiazda.

Myślicie, że "kontrowersyjna" kampania społeczna zachęci obserwatorki Dominiki do wykonywania badań?