Zamknij

Dominika Gwit w bikini. Pokazała wakacyjne zdjęcie z plaży [FOTO]

18.08.2020 09:02
Dominika Gwit
fot. Instagram/@dominikagwit

Dominika Gwit to aktorka znana z takich produkcji, jak "Przepis na życie" czy "Galerianki". Gwiazda budzi wiele pozytywnych emocji - w mediach społecznościowych opowiada o swojej drodze do samoakceptacji i stara się zarażać tym podejściem innych. Teraz pochwaliła się odważnym, wakacyjnym kadrem w stroju kąpielowym.

Dominika Gwit jest jedną z tych polskich gwiazd, które zwracają szczególną uwagę na temat samoakceptacji i tzw. ciałopozytywności. Aktorka kilka lat temu walczyła z dużą nadwagą. Dzięki diecie i ćwiczeniom udało jej się w krótkim czasie schudnąć blisko 50 kilogramów. Niestety, po powrocie do poprzednich nawyków żywieniowych gwiazda doświadczyła efektu jojo. Mimo powrotu do starej wagi wciąż stara się zarażać fanów dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem do własnego ciała.

Internauci są jej wdzięczni za inspirujące wpisy. Ostatnio Dominika Gwit dzieli się ze swoimi obserwatorami także zdjęciami z wakacji. W tym roku postawiła na odpoczynek w Polsce - była już m.in. na Mazurach oraz na Podlasiu, gdzie świętowała drugą rocznicę ślubu z Wojciechem Dunaszewskim. Teraz pochwaliła się fotografią w bikini z jednej z warszawskich plaż.

Zobacz także: Gwiazdy, które schudły - zobacz ich spektakularne metamorfozy

Dominika Gwit w bikini [ZDJĘCIE]

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Gwiazda ma na sobie czarno-białe bikini, biały słomkowy kapelusz oraz duże okulary przeciwsłoneczne.

- No cześć! Wysyłam Wam Miłość! Kto dziś plażuje? A kto w domu odpoczywa? W razie czego na moim kanale na Youtube wylądowały nowe bajki! Odpoczywajcie, relaksujcie się! - napisała aktorka w opisie.

Internauci bardzo pozytywnie zareagowali na nową fotkę Dominiki. Doceniają jej pozytywne nastawienie oraz umiejętność czerpania radości z każdej chwili.

- Zazdroszczę tak pozytywnego nastawienia. U mnie z tym kiepsko.

- Piękne zdjęcie Pani Dominiko, pozdrawiam.

- Jesteś piękną kobietą z przepięknym uśmiechem.

- Słodko - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?