Zamknij

Dominika Gwit w ciąży? Brzuszek nie uszedł uwadze fanów. Sypią się gratulacje

Judyta Wanicka
28.01.2020 18:12
Dominika Gwit
fot. Instagram:@dominikagwit

Dominika Gwit spodziewa się dziecka? Aktorka pojawiła się na premierze w obcisłej kreacji, która podkreślała kształty. Fani od razu dostrzegli, że brzuch gwiazdy wygląda inaczej niż zwykle. Na Instagramie zaczęły spływać gratulacje. 

Dominika Gwit jest w ciąży?

Dominika Gwit wzbudziła sensację ostatnim zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. Aktorka pojawiała się na nim w czarnej sukience w grochy, która wyraźnie podkreślała kształty. Stylizacje Gwit są regularnie komentowane w sieci. Tym razem jednak uwagę fanów zwróciła nie tyle elegancka kreacja ile zaokrąglony brzuch aktorki. Część fanów uznała, że Dominika Gwit jest w ciąży. Pod postem pojawiły się gratulacje i pytania o termin porodu. 

Super! Dominika jest w ciąży!

Serio, brzusio wygląda na ciążowy (kształt), a nie na brzusio duży. 

Dużo zdrowia dla przyszłej mamy i dzidziusia! Może Pani zdradzić termin porodu?

Jak na te pytania zareagowała Dominika Gwit? Czy faktycznie spodziewa się dziecka? Aktorka jak zwykle zachowała dystans i uprzejmy ton. 

Ja się nie gniewam. Wszystkiego dobrego! – odpowiedziała na pytanie o ciążę, gasząc tym samym spekulacje na temat ciąży. 

Dominika Gwit wzięła ślub z Wojciechem Dunaszewskim

7 lipca 2018 roku odbył się ślub Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, ale wieść o ślubie dość szybko przemyciły do social mediów zaprzyjaźnione gwiazdy, które bawiły się na weselu.

Kilka tygodni później Dunaszewscy udzielili wywiadu "Gali", w którym Dominika wyznała, że już po pierwszych spotkaniach z Wojciechem czuła, że trafiła na właściwego człowieka. Nie bez znaczenia w budowaniu wzajemnej relacji były podobne doświadczenia obojga ze zrzucaniem wagi. Mąż Dominiki Gwit ma za sobą udaną walkę z otyłością, w której efekcie schudł 50 kilogramów.

Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa - mówiła Dominika. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą, niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na balUważam, że gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, co przez ostatnie lata – dramatycznej walki z nadwagą, która, jak wiele razy wcześniej, skończyła się efektem jojo, zmiany sposobu myślenia o sobie  i swoim ciele – pewnie nasz związek  by się nie udał - wyznała.

Zagłosuj

Popierasz ruch body positive?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw