Zamknij

Dominika Gwit w kwiatowej stylizacji. Fani twierdzą, że wygląda jak 60-latka

Patrycja Chudolińska
13.01.2020 13:18
Dominika Gwit
fot. Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit po raz kolejny zaprezentowała się w kwiatowej stylizacji. Wiosenny nastrój nie opuszcza aktorki nawet w styczniu. Nie wszystkim jednak spodobało się nowe zdjęcie gwiazdy.

Dominika Gwit w kwiatowej kreacji

Dominika Gwit bardzo często pokazuje swoje codzienne stylizacje. Aktorka ma dobry kontakt z fanami, którzy komplementują jej urodę. Tym razem Dominika Gwit pokazała się w kwiatowej sukience. Gwiazda chciała wesprzeć wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wyszła na zewnątrz, by dorzucić pieniądze do puszki.

No to ruszamy w niedzielną Warszawę szukać wolontariuszy i wrzucać kaskę do puszek @fundacjawosp. Cudownej niedzieli - napisała w opisie pod zdjęciem.

Obserwatorzy krytykują wygląd Dominiki Gwit

Instagramowa fotka nie wszystkim przypadła do gustu. Część osób zarzuciło aktorce zbyt wiosenną i lekką stylizację, niedostosowaną do pory roku. Fani zaczęli martwić się o zdrowie Dominiki.

- Super, ale proszę się cieplej ubierać, bo choróbska tylko czyhają.

- Chyba pani za gorąco.

Inni zwrócili uwagę, że taka stylizacja postarza aktorkę. Zdaniem komentujących, wygląda ona w tym ubraniu na 30 lat starszą.

- Fajna, sympatyczna, wulkan energii, ale wygląda tutaj niekorzystnie i to bardzo.

- Jejku... kobieta na zdjęciu ma 32 lata, a wygląda na 60.

- Bardzo poważnie pani wygląda przez ten beret.

- Nie ten look.

- Kurczę, jak stara babulka.

Dominika Gwit nie odpowiedziała na negatywne komentarze. Aktorka przyznała jakiś czas temu, że stara się w pełni akceptować swój wygląd.

RadioZET.pl/PCh