Zamknij

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Aktorka odsłoniła ciało na Mazurach [FOTO]

04.06.2020 12:44
Dominika Gwit wybrała się z mężem na Mazury
fot. Instagram:@dominikagwit

Dominika Gwit pokazała się w stroju kąpielowym. Aktorka razem z mężem relaksują się nad jednym z mazurskich jezior. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia rozebranej Dominiki Gwit, która pływa na wielkim flamingu.

Dominika Gwit jest popularną aktorką komediową i autorką felietonów. Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu TVN "Przepis na życie" oraz udział w filmie "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec. Można było ją zobaczyć także w serialu  "Na dobre i na złe" i "Singielce". 31-latka jest znaną w sieci propagatorką filozofii body positive, zachęcającej do akceptowania swojego ciała. Gwit ma na koncie autorską książkę "Moja droga do nowego życia". Wydała ją w 2016 roku po tym jak udało jej się schudnąć ponad 50 kilogramów. 

Dominika Gwit często była atakowana przez internautów za zaniedbanie fizyczne i promowanie otyłości. Po latach walki z hejtem wyznała publicznie, że cierpi na insulinooproność i zespół metaboliczny. Problemy z wagą nie przeszkodziły jej jednak szczęśliwie ułożyć sobie życia. W 2018 roku aktorka poślubiła Wojciecha Dunaszewskiego, który ma za sobą udaną walkę z otyłością. Dominika Gwit z dystansem odnosi się do swoich pełnych kształtów, o czym można się przekonać, obserwując jej Instagram. Ostatnio gwiazda "Przepisu na życie" opublikowała zabawną relację z małżeńskiego wypadu na Mazury.

Dominika Gwit pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Tak wyglądało jej wesele [FOTO] 

Dominika Gwit w stroju kąpielowym pływa na wielkim flamingu

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski postanowili odpocząć od miejskiego zgiełku i wybrali się nad Jezioro Ryńskie. Aktorka nie miała zamiaru czekać do pierwszych upałów, by wskoczyć do wody. Na zdjęciach widzimy, jak Dominika Gwit w stroju kąpielowym pływa na pontonie w kształcie wielkiego flaminga.

Kocham ten stan: woda, flaming, ja. Mazury, cud natury - podśpiewuje na Instastory gwiazda.

Aktorka razem z mężem nagrali śmieszne wideo nawiązujące do filmów przyrodniczych. Wojciech Dunaszewski niczym Krystyna Czubówna komentował żonę wchodzącą do jeziora z dmuchanym flamingiem. 

Mamy rzadką przyjemność oglądać niezwykłego stwora, którego można zaobserwować tylko nad niektórymi jeziorami mazurskimiSkłada się z dwóch elementów: głównego nosiciela - różowego, początkowo nieruchawego i karmiciela, który teraz jest aktywny. Jednak już za chwilę, tu na wodzie role się odwrócą. Oto obserwujemy w naturalnym środowisku przedziwnego, mazurskiego stwora. Patrząc na niego z boku trudno dociec, kto tu na kim płynie i kogo napędza. Jego ruchy zdają się być niepokojące, wręcz obsceniczne. Jednak cała ta sytuacja jest tylko czystą rozrywką. Czytała Krystyna Czubówna. Popatrzmy jeszcze chwilę na to majestatyczne zwierzę w jego naturalnym środowisku -  żartował z Dominiki Gwit mąż.

gwit w
fot. Instastory:@dominikagwit
giwt dominika
fot. Instastory:@dominikagwit
jezioro rynskie
fot. Instastory:@dominikagwit

Posłuchaj podcastu