Zamknij

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Mąż komentuje: "Niepokojące, obsceniczne ruchy" [WIDEO]

09.11.2020 21:44
Dominika Gwit
fot. VIPHOTO/East News

Dominika Gwit zaskoczyła fanów nietypowym nagraniem. Aktorka pokazała pamiątkę z wakacji - widzimy, jak pływa na dmuchanym flamingu po jeziorze. Zabawą "narrację" poprowadził jej mąż.

Dominika Gwit nie ukrywa, że tęskni do ciepłych, letnich dni. Aktorka podzieliła się na Instagramie krótką pamiątką z wakacji. Na nagraniu widzimy, jak ubrana jedynie w strój kąpielowy pływa po jeziorze na dmuchanym różowym flamingu. "Wyczyny" gwiazdy uwiecznił jej ukochany mąż. Trzeba przyznać, że zarówno samo nagranie, jak i "narracja" mężczyzny wyszły zabawnie i z dystansem.

- Kochani, postanowiłam od rana rozsiać dobrą energię i posyłam Wam moje wspomnienie z wakacji. Uwielbiamy z Mężem robić sobie żarty. Poczucie humoru i dystans do siebie! Tylko to nas uratuje. Pięknego dnia - napisała Dominika we wpisie na Instagramie.

Zobacz także: Ewa Farna sporo schudła. Piosenkarka pochwaliła się metamorfozą [FOTO]

Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Mąż komentuje nagranie

Mąż aktorki postanowił skomentować obserwowaną sytuację tak, jakby był narratorem... programu przyrodniczego.

- Oto obserwujemy w naturalnym środowisku przedziwnego mazurskiego stwora. Patrząc na niego z boku trudno dociec kto tu na kim płynie i kto kogo napędza... Jego ruchy zdają się cokolwiek niepokojące, wręcz obsceniczne jednak cała ta sytuacja jest tylko czystą rozrywką. Czytała: Krystyna Czubówna - powiedział.

Wyszło zabawnie?