Zamknij

Dominika Gwit wzięła udział w rozbieranej sesji. "Postanowiłam zaszaleć"

24.06.2020 20:51
Dominika Gwit
fot. Instagram/@dominikagwit

Dominika Gwit zdecydowała się wziąć udział w odważnej sesji zdjęciowej. Aktorka zapowiedziała, że już niebawem opowie więcej o swojej inicjatywie. Fani nie mogą się doczekać.

Dominika Gwit to polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Ogromną popularność przyniosła jej rola w kontrowersyjnym filmie "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec. Poza tym gwiazda pojawiła się w takich produkcjach, jak "Przepis na życie" czy "Singielka". W 2017 roku wzięła udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Od kilku lat jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Obserwatorzy aktorki cenią jej dystans do siebie oraz poczucie humoru. Dominika Gwit inspiruje ich pewnością siebie. Ostatnie zdjęcie zaskoczyło jednak nawet wiernych fanów gwiazdy. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się ujęcie z rozbieranej sesji zdjęciowej.

Zobacz także: Dominika Gwit tyje przez chorobę. Aktorka znalazła przyczynę swoich problemów

Dominika Gwit w rozbieranej sesji. Zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem

Dominika Gwit pokazała rozbierane zdjęcie, na którym jednak ukrywa się za kurtyną. Aktorka przyznała, że to dopiero zapowiedź nowego projektu, w którym postanowiła wziąć udział.

- Dziewczyny, postanowiłam zaszaleć... Zrobiłam to! Rozebrałam się w kobiecym interesie! Bądźcie ze mną! Szczegóły wkrótce... - zapowiedziała w opisie pod zdjęciem.

Fani podejrzewają, że wkrótce zobaczą jeszcze odważniejsze zdjęcia swojej ulubionej aktorki. W komentarzach przyznają, że nie mogą doczekać się efektów.

- Szaleństwo!

- Jestem z ciebie dumna. Dajesz mi mega siłę.

- Extra! Czekam na efekt końcowy.

Co myślicie o zapowiedzi aktorki?