Zamknij

Dominika Gwit zaliczyła wpadkę. Fani: "No tak się nie robi" [FOTO]

Maciej Friedrich
28.11.2019 15:39
Dominika Gwit zaliczyła wpadkę. Fani: "No tak się nie robi" [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER /EAST NEWS

Dominika Gwit, podobnie jak inne aktorki, reklamuje w sieci różnego rodzaju produkty. Jednak prezentując kosmetyki, zaliczyła sporą wpadkę. Internauci byli bezlitośni i wytknęli Dominice przerabianie zdjęć.

Dominika Gwit to polska aktorka, którą widzowie mogli oglądać w wielu popularnych serialach, takich jak "Samo życie", "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Wystąpiła także w głośnym filmie "Galerianki". Dużą popularność Dominice przyniósł udział w 7. edycji "Tańca z gwiazdami".

Gwit dała się poznać jako kobieta niebojąca się mówić o swojej nadwadze i tym, jak wpływa ona na jej życie. Stała się również aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 125 tysięcy internautów. Niestety, Dominika zaliczyła niewielką wpadkę.

 Dominika Gwit o swoim wyglądzie: „Nie chcę być chuda. Chcę być zdrowa”

Dominika Gwit wyśmiana na Instagramie? Aktorka odpowiedziała

Aktorka, podobnie jak jej koleżanki z branży, reklamuje na Instagramie różnego rodzaju produkty. W środę 27 listopada opublikowała na swoim profilu zdjęcie oraz wpis, w którym poleca fankom jeden z dostępnych na rynku kremów. Jednak zdaniem części fanów Dominika przesadziła z retuszem zdjęcia, a efekt okazał się komiczny.

- Pani Dominiko, może trochę szacunku do czytelniczek? Cud krem, a zdjęcie z takim filtrem, że ledwo rysy twarzy widać. No tak się nie robi, zawsze ceniłam panią za szczerość i dystans do siebie.

- Żenada, buzia jak u noworodka i mam uwierzyć, że to po kremie - czytamy w komentarzach.

Gwit odpowiedziała na zarzuty internautów i poinformowała, że nie użyła żadnego filtra. Takie zdjęcie miał wykonać aparat w jej telefonie.

- Jaki filtr? Takie zdjęcia robi mi telefon, nie umiem tego zmienić. Jeżeli to jest w ogóle możliwe!? Ech, człowiek chce dobrze i wychodzi jak zwykle. No nic to, całuję i życzę wszystkiego dobrego! - napisała aktorka.

 Dominika Gwit pokazała zdjęcie z alkowy

RadioZET.pl/MF