Zamknij

Dominika Gwit znalazła dobrego lekarza. „Mam diagnozę”

Redakcja
08.10.2018 12:55
Dominika Gwit
fot. Instagram

Dominika Gwit przyznała w sieci, że wreszcie znalazła dobrego lekarza, który wie, co jej dolega. Ma na myśli psychologa. Post, w którym o tym napisała, wywołał sprzeciw wielu internautów. „Ludzie mają ogromną tendencję do samooszukiwania siebie”.

Żaden post Dominiki Gwit w sieci nie przechodzi niezauważony. Tym razem aktorka poza całusami i pozdrowieniami przekazała internautom słowa otuchy, by ci, których coś trapi, po prostu zaczęli myśleć o sobie i dbali o zdrowie psychiczne. Sama zdradziła, że znalazła dobrych lekarzy i wreszcie ma swoją diagnozę.

„Zdrowia nam wszystkim życzę, bo ono najważniejsze! Ja o swoje dbam, dobrych lekarzy znalazłam i w końcu po wielu latach diagnozę mam! Myślcie o sobie moi cudni! Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pamiętajcie! Ważne jest zdrowie także psychiczne! Nie dajcie się!!! Doły, kompleksy, frustracje, problemy wszelkiego rodzaju, które zwłaszcza jesienią dają się we znaki, często panują nad nami. Nie bójcie się rozmawiać, szukać pomocy. Psycholog – lekarz jak każdy inny. Myślcie o sobie!!! Uwielbiam Was” – napisała Gwit-Dunaszewska.

Choć aktorka nawet nie odnosi się to swojej wagi, to jednak niektóre komentujące chwalą ją za to, że wreszcie wzięła się za swoją otyłość.

„Dobrze, że postanowiłaś zrobić krok w kierunku pracy nad swoim zdrowiem, bo to bez wątpienia jest zagrożone. Trzymam kciuki za efekty ! Z pewnością wpłyną one pozytywnie nie tylko na Ciebie ale i szereg Twoich wielbicielek, które również borykają się z problemem otyłości”.

Pojawiły się też bardzo szczere wypowiedzi internautów, którzy czują pewien „zgrzyt” w związku z tym, co obecnie mówi o sobie Dominika, a tym, co mówiła jeszcze niedawno, kiedy udało się jej zrzucić wiele kilo.

„Ludzie mają ogromną tendencję do samooszukiwania siebie. Próbują zakłamywać rzeczywistość i kłamstwem na swój temat maskować swój ból, grzech a nawet brak samoakceptacji. Nie jestem wrogiem niczyim, ale jestem wrogiem kłamstwa, hipokryzji i dwulicowości. Dominika, weź się w garść, kogo tak naprawdę strasz się oszukać. Skoro we wszystkich swoich wywiadach w momencie metamorfozy tak spektakularnej utwierdzałaś z uporem maniaka widzów, że teraz czujesz się doskonale, że teraz rozumiesz dopiero jak ważne jest być zdrowym i fit i inne tego typu ble ble, to jakim trzeba być cynikiem aby dziś wmawiać tym samym ludziom, że więcej kg znaczy dobrze, zdrowo i wręcz radośnie [...]. I błagam przestań wmawiać sobie, że jest inaczej. Chcesz być wiarygodna, pokaż ze potrafisz zawalczyć o siebie, bo nie ma większej inwestycji w życiu, która się zwraca jak właśnie walka ze swoim strachem, demonami i słabością” – napisała dosadnie internautka.

RadioZET.pl/SA