Zamknij

Dominika Kulczyk zmieniła fryzurę

Redakcja
05.02.2018 12:00
Dominika Kulczyk zmieniła fryzurę
fot. Eastnews

Nowy rok. Czas na zmiany! Dominika Kulczyk postanowiła zaszaleć z fryzurą. Dobrze wygląda?

Dominika Kulczyk zmieniła fryzurę

Charytatywny Bal Dziennikarzy 2018 za nami. Na corocznej imprezie zorganizowanej z wielką pompą nie zabrakło gwiazd związanych ze światem mediów. Ogromne wrażenie zrobiła Dominika Kulczyk, która pojawiła się na balu w pudrowej sukience ze złotymi zdobieniami, do której dobrała zjawiskowe szpilki.

Trudno nie zauważyć także, że Dominika Kulczyk mocno podcięła i wycieniowała włosy. Zdecydowała się także na subtelną zmianę koloru — teraz włosy są ciemniejsze. Podkręcone włosy i grzywka modnie zaczesana na bok dodały Kulczyk charakteru. Nie da się ukryć, że w takim uczesaniu wygląda bardzo świeżo i nowocześnie. Nic dziwnego, że fotoreporterzy nie odstępowali jej ani na chwilę.

Przypomnijmy, że Dominika Kulczyk urodziła się w 1977 w Poznaniu. Jest córką Grażyny Kulczyk i zmarłego w lipcu 2015 roku Jana Kulczyka. W latach 2001–2013 była żoną Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego, z którym ma dwoje dzieci: Jeremiego i Weronikę. Bratem Dominiki Kulczyk jest Sebastian Kulczyk. Dominika Kulczyk jest najbogatszą Polką — m.in. według rankingu „Wprost”. Jej majątek szacuje się na 7,7 mld złotych.

EN_01302809_0354

RadioZET.pl/SI