Zamknij

Dominika Ostałowska przechodzi trudne chwile. Pandemia źle wpływa na jej zdrowie psychiczne

24.11.2020 15:54
Dominika Ostałowska
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Ostałowska jest w trudnej sytuacji. Jak donosi "Super Express", gwiazda ciężko radzi sobie z trwającą pandemią koronawirusa i izolacją, przez co jest w kiepskim stanie psychicznym.

Dominika Ostałowska to aktorka, którą widzowie dobrze znają z takich produkcji filmowych, jak "Łagodna" (1995), "Daleko od okna" (2000) czy "Historie miłosne" (1997). Gwiazda gra również w wielu kultowych serialach, między innymi "M jak miłość" (od 2000 roku), "Przyjaciółki" (2018-2019) oraz "Na dobre i na złe" (2015). W ostatnich miesiącach nie może jednak narzekać na nadmiar pracy. Pandemia koronawirusa wpłynęła negatywnie na jej sytuację finansową, podobnie jak w przypadku innych artystów. W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Ostałowska zdradziła, że ciężko radzi sobie w czasie izolacji.

Zobacz także:  Dominika Ostałowska przeszła metamorfozę. Gwiazda „M jak miłość” sporo schudła

Dominika Ostałowska w trudnej sytuacji przez pandemię koronawirusa

Pandemia koronawirusa ma negatywny wpływ na karierę Dominiki Ostałowskiej. Obecna sytuacja odbija się także na jej stanie psychicznym. Pocieszeniem aktorki w tym trudnym czasie jest jej 18-letni syn, Hubert.

- Dużo energii kosztuje mnie, żeby utrzymać się psychicznie "ponad poziomem wody". Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam jakąś drobną przyjemność, tak żeby nie stracić już resztek optymizmu. Syn jest jednak już dorosły. Sam widzi i słyszy co się wokół dzieje. Trudno jest więc przed nim cokolwiek ukrywać - wyznała Dominika Ostałowska w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Jak podaje "Super Express", aktorka robi wszystko, co w jej mocy, by nie podupadać na duchu. Mamy nadzieję, że sytuacja Dominiki Ostałowskiej szybko się poprawi.