Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim? W sieci pojawił się niepokojący wpis

12.03.2019 10:38

Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała w sieci niepokojący wpis, jakoby jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew o  rozwód. Post wzbudził mnóstwo emocji, a skomentował go sam Jarosław Jakimowicz.

Dominika Tajner Wiśniewska fot. Adam Jankowski/ East News

Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzi się z Michałem Wiśniewskim?

Dominika Tajner-Wiśniewska zakończyła niedawno swoją przygodę z „Tańcem z gwiazdami. Podobno jej udział w programie źle zniósł Michał Wiśniewski, który był zazdrosny o tanecznego partnera żony – Wojciecha Jeschke.

– Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości. Jacek Jeschke wspierał ich profesjonalnymi poradami. Niestety, to tylko dolało oliwy do ognia. Michał nie ufa obu braciom. Uważa ich za flirciarzy. Kategorycznie zabronił Dominice wychodzenia z tancerzami na miasto. Bardzo się przez to pokłócili – pisał dziennik „Fakt”.

Choć Dominika odpadła już z programu, wygląda na to, że małżeński kryzys się nie zakończył. Córka Apoloniusza Tajnera opublikowała na Facebooku niepokojący wpis, który co prawda już skasowała, jednak jak to w internecie – nic nie ginie. „Kochani, mój mąż złożył pozew o rozwód” – napisała żona Wiśniewskiego. Fani trochę nie do końca w to uwierzyli, jednak być może coś jest na rzeczy, skoro wpis skomentował sam Jarosław Jakimowicz. „Przepraszam, że to napisze, ale z tego co wiem Ty już dawno powinnaś zrobić. Nie będę wydawać się w szczegóły i nie piszę tego na złość” – skomentował Jarosław Jakimowicz.

Zagłosuj

Lubisz tańczyć?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń