Zamknij

Dominika Tajner chwali się nowym związkiem. "Jestem zakochana"

Patrycja Chudolińska
07.01.2020 14:44
Dominika Tajner
fot. Instagram/dominika_tajner

Dominika Tajner rozpoczęła 2020 rok nowym związkiem. Była żona Michała Wiśniewskiego już nie jest singielką. Zmianą statusu pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Dominika Tajner musiała zmierzyć się z wieloma przeszkodami w 2019 roku. Udział w "Tańcu z gwiazdami" był ostatnim momentem jej związku z wokalistą Michałem Wiśniewskim. Celebrytów czekał głośny rozwód, a także usuwanie tatuaży z imieniem drugiej połówki. Ostatecznie jednak wszystko zakończyło się dobrze i byli małżonkowie doszli do porozumienia.

- Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście się z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to. co się dzieje, dzieje się po coś - komentowała na Instagramie Dominika Tajner.

Jakiś czas temu okazało się, że Michał Wiśniewski znalazł już nową miłość. Jak donoszą tabloidy, muzyk prawdopodobnie spodziewa się kolejnego dziecka. Jego była żona również nie pozostała singielką zbyt długo.

Dominika Tajner jest w nowym związku

Dominika Tajner na swoim profilu na Facebooku zmieniła status z "wolna" na "w związku". To przykuło uwagę ogromnej ilości osób, w tym znajomych i fanów celebrytki.

- Gratulacje!

- Dużo szczęścia wam życzę.

- Udanego związki i jeszcze piękniejszej miłości - czytamy w komentarzach.

Kilka dni później na profilu Dominiki Tajner pojawił się kolejny tajemniczy wpis.

Taaaaakkkkk!!!! Jestem zakochana! Nowy Rok zaczął się cudownie - zdradziła.

Najwyraźniej nowa relacja Dominiki Tajner jest już naprawdę poważna. Co o tym myślicie?

RadioZET.pl/PCh