Zamknij

Dominika Tajner na zdjęciu z nowym partnerem. Pierwszy raz pochwaliła się nim w sieci [FOTO]

Judyta Wanicka
17.02.2020 19:19
Dominika Tajner
fot. Instagram:@VIPHOTO/East News

Dominika Tajner od kilku miesięcy jest w związku. Do tej pory była żona Michała Wiśniewskiego nie pokazywała swojego nowego partnera w sieci, ale z okazji walentynek zrobiła wyjątek. Tajner zamieściła romantyczne zdjęcie z nowym partnerem. 

Dominika Tajner zamieściła pierwsze zdjęcie z nowym partnerem

Dominika Tajner od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku, lecz do tej pory nie chciała chwalić się partnerem w mediach społecznościowych. Była żona Michała Wiśniewskiego zrobiła to dopiero kilka dni temu. Na jej Instastory pojawiło się romantyczne zdjęcie, na którym widać splecione dłonie Dominiki i jej ukochanego. To jak na razie niewiele, ale fotka ostatecznie potwierdza, że celebrytka znalazła miłość po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. 

dominika tajner
fot. Instastory:@dominika_tajner

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? 

Odkąd Dominika Tajner zmieniła status na Facebooku na "w związku", fani i media zaczęli spekulować, kim jest jej nowy ukochany. "Fakt" dotarł do informacji, że córka Apoloniusza Tajnera związała się z pewnym warszawskim biznesmenem, który prowadzi interesy w całe Europie.

Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej - cytuje informatorkę tabloid. 

Wcześnie Tajner była żoną Juliusza Idzika, z którym ma syna. Małżeństwo zakończyło się po 5 latach. Zaraz potem związała się z Michałem Wiśniewskim. Po 9 latach doszło do rozwodu. 

Zagłosuj

Chwalisz się swoją miłością na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw