Zamknij

Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Powodem była depresja?

Maciej Friedrich
07.08.2019 12:59
Dominika Tajner szczerze o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Powodem była depresja?
fot. Piotr Molecki/East News

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner jest pilnie śledzony przez media. Choć para rozstała się jakiś czas temu, do tej pory nie było wiadomo, co było powodem takiej decyzji. W jednym z wywiadów milczenie zdecydowała się przerwać sama Dominika Tajner.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner - ten związek był bez wątpienia jednym z głośniejszych wydarzeń w krajowym show-biznesie. Lider zespołu Ich Troje i córka byłego trenera polskich skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera wydawali się bardzo udaną parą. Niestety, w marcu 2019 roku Dominika poinformowała, że Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. W mediach pojawiały się rozmaite plotki dotyczące rozstania małżonków. Mówiło się między innymi o nowym związku Michała oraz relacji Dominiki z kolegą z planu „Tańca z gwiazdami”, Qczajem. Para jednak nie ujawniała przyczyn rozstania. Milczenie zdecydowała przerwać się Tajner w wywiadzie dla „Vivy!”. 

Dominika Tajner o powodach rozstania z Michałem Wiśniewskim. „Nie udźwignął mojej ciężkiej depresji”

Czwarta żona Michała Wiśniewskiego w wywiadzie dla „Vivy!” zdradziła, że kryzys w ich związku trwał 3 lata. Sytuacja była na tyle poważna, że Dominika przepłaciła go depresją

Ma w sobie autodestrukcję i potrafi siebie tak mocno skarcić, że to aż nie do wiary. Co z tego jednak, skoro jest absolutnie w sobie zakochany. Zawsze winien jest ktoś, a nie on. Na wiele rzeczy przymykałam oko, ponieważ za bardzo go kochałam. Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie – wyznała szczerze. 

Tajner zdradziła również, że dzięki pomocy specjalisty nie ma już problemu z depresją. Twierdzi jednak, że Wiśniewski bagatelizował jej stan i nie mogła liczyć na wsparcie. 

Wiedział, ale dla niego to nie jest choroba. Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia. Nie było to zmęczenie czy brak żelaza, tylko coś, co wymagało pomocy specjalisty – relacjonuje Dominika. 

Michał Wiśniewski jak dotąd nie skomentował wywiadu udzielonego przez byłą ukochaną. 

Zagłosuj

Śledzisz prywatne życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF