Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dominika Tajner pokazała przystojnego brata. Tak wygląda Tomisław Tajner

22.10.2019 17:31

Dominika Tajner opublikowała zdjęciem z bratem Tomisławem Tajnerem. Najstarszy syn Apoloniusza Tajnera pojawił się na ekranach jako młody chłopak, gdy brał udział w zawodach w skokach narciarskich. Dzisiaj Tomisław Tajner ma 36 lat i jest bardzo przystojny. Zobaczcie, jak się zmienił.

Dominika Tajner fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Tajner i jej brat Tomisław na wspólnym zdjęciu

Dominika Tajner niedawno rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, ale i też zyskała nowego brata. Półtora miesiąca temu Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat żona Izabela Podolec powitali na świecie syna. Była żona lidera Ich Troje wykorzystała okazję, by przypomnieć światu o jeszcze jednym członku klanu Tajnerów. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim młodszym bratem, Tomisławem Tajnerem.

Me and my bro, #na śmierć i życie - podpisała zdjęcie Dominika.

Fani skoków narciarskich na pewno kojarzą Tomisława z występów w polskiej kadrze. Gdy startował w zawodach razem ze święcącym triumfy Adamem Małyszem był młodym chłopakiem. Dzisiaj ma 36 lat i, jak widać na zdjęciu Dominiki, bardzo wyprzystojniał.

Tomisław Tajner - czym się zajmuje syn Apoloniusza Tajnera?

Tomisław Tajner, a właściwie Tomisław Leopold Tajner, jest synem Apoloniusza Tajnera z pierwszego małżeństwa. Jego siostrą jest Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Podobnie jak ojciec i dziadek związał swoją karierę ze skokami narciarskimi. Startował w zawodach razem z Adamem Małyszem gdy Apoloniusz Tajner był trenerem kadry.

Do największych sukcesów skoczka należał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City oraz występy w Pucharze Świata. Wielokrotnie brał udział w Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich w kombinacji norweskiej.

W 2010 roku Tomisław Tajner zakończył karierę sportową i poświęcił się trenowaniu kadry juniorów w kombinacji norweskiej. Ma córkę z pierwszego związku, Sarę. Kilka miesięcy temu potwierdziły się doniesienia o jego związku z pogodynką Superstacji, Klaudią Wiśniowską.

Zapoznała nas ze sobą Dominika Tajner, z którą byłam niedawno na wakacjach w Tunezji - mówiła Plejadzie Klaudia Wiśniowska. Pewnego dnia powiedziała mi, że koniecznie musi mnie z kimś zapoznać. Później dowiedziałam się, że to samo powiedziała Tomisławowi. Do naszego pierwszego spotkania doszło podczas rajdu w Wiśle. Dominika miała odebrać mnie z dworca, ale zamiast niej przyjechał Tomisław. Szybko złapaliśmy ze sobą dobry kontakt i... z czasem zostaliśmy parą - zdradziła prezenterka.

RadioZET.pl/jw

Oceń