Zamknij

Dominika Tajner szczerze o zdrowiu syna. Rok temu trafił do szpitala

Patrycja Chudolińska
23.03.2020 21:28
Dominika Tajner
fot. VIPHOTO/East News

Dominika Tajner zdradziła, w jakim stanie zdrowia jest jej syn. Blisko rok temu, w maju 2019, Maksymilian trafił do szpitala. Jak się teraz czuje?

Dominika Tajner poinformowała fanów o stanie zdrowia jej syna. Maksymilian trafił do szpitala w maju 2019 roku. Był to trudny czas dla celebrytki, z którą kilka tygodni wcześniej rozstał się mąż Michał Wiśniewski. Jak informował "Super Express", Maks został hospitalizowany w związku z wysoką gorączką i drgawkami.

- Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM - przekazywała przyjaciółka rodziny w rozmowie z tabloidem.

Media podawały, że hospitalizacja Maksymiliana związana była z ugryzieniem przez kleszcza. Dominika Tajner oraz Michał Wiśniewscy nie potwierdzili jednak oficjalnie tych doniesień. Gwiazda przekonywała w oficjalnym oświadczeniu, że Maks jest pod dobrą opieką lekarzy, pielęgniarek oraz personelu, którzy robią wszystko, by ten wrócił do zdrowia. Podziękowała również za troskę i słowa wsparcia.

Dominika Tajner o stanie zdrowia Maksymiliana

Od tamtego czasu Dominika Tajner nie informowała fanów, jak się czuje Maks. Teraz postanowiła odpowiedzieć na pytanie o zdrowie chłopca.

- Pani Dominiko, jak zdrowie syna? Czy wszystko wróciło do normy? - zapytał anonimowo fan na jednej z relacji gwiazdy.

- Wszystko dobrze! Dziękuję i życzymy zdrowia! - odpowiedziała Dominika, publikując nowe zdjęcie Maksymiliana.

Nastolatek na szczęście trudny czas ma już za sobą. Zdjęcie z nart pokazuje, że jest w bardzo dobrym stanie i mógł wrócić m.in. do aktywności fizycznej.

Dominika Tajner
fot.

RadioZET.pl/PCh