Zamknij

Dominika Tajner trafiła do szpitala. Była żona Michała Wiśniewskiego przejdzie operację

08.10.2021 16:40
Dominika Tajner
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Tajner poinformowała, że znajduje się w katowickim szpitalu i czeka na operację. Czwarta żona Michała Wiśniewskiego nie chciała ujawnić, czego dotyczy zabieg, lecz zamierza opowiedzieć o wszystkim, jak już dojdzie do siebie. "Trzeba to przeżyć" - powiedziała. 

Dominika Tajner przygotowuje się do operacji w szpitalu. Córka Apoloniusza Tajnera i była żona Michała Wiśniewskiego zamieściła na Instastories relację ze szpitalnego łóżka. Jak wyznała, czeka na zabieg, któremu zdecydowała się poddać w celach profilaktycznych. Nie chce bowiem dopuścić do pogorszenia sytuacji w przyszłości. 

Julia Wieniawa przyznała się do rujnującej życie choroby. Apeluje do fanów: "Róbcie badania krwi"

Dominika Tajner w szpitalu gotowa do operacji 

Była żona lidera Ich Troje nie tryskała zbytnio energią, ale też nie wyglądała na bardzo przejętą tym, co zaraz miało nastąpić. 

Dzień dobry, kochani. Ja już w szpitalu w Katowicach. Nie wspominałam nic wcześniej, ale mówiłam wam, że tamten weekend był dla mnie bardzo ważny. Jestem gotowa do operacji. No i trzeba to przeżyć! - powiedziała zrelaksowana Dominika. 

Nie była jednak zbyt wylewna na temat swojego stanu, ani rodzaju zabiegu. Podkreśliła, że o wszystkim opowie później, gdy już dojdzie do siebie. 

A tak, żeby nie niepokoić nikogo - ja tę historię, dlaczego się tu znalazłam, na pewno opowiem, bo warto o takich rzeczach wiedzieć i utrzymywać profilaktykę, żeby takich sytuacji czy trudniejszych nie było. Ale pozwólcie, że opowiem, jak trochę dojdę do siebie. I wszystko będzie okej oczywiście - przekazała obserwatorom.

Na szczęście była żona Wiśniewskiego może liczyć na wsparcie bliskich, a także nowego partnera. Przed paroma miesiącami Dominika Tajner przedstawiła na Instagramie starszego ukochanego, który pochodzi z Cypru. 

Dominika Tajner pokazała nowego partnera. Przez długi czas go ukrywała [FOTO]

dominika_tajner
fot. Instastories:@dominika_tajner