Zamknij

Dominika Tajner zdradziła, dlaczego rozstała się Michałem Wiśniewskim. Szczere słowa gwiazdy

07.07.2020 08:47
Dominika Tajner zdradziła, dlaczego rozstała się  Michałem Wiśniewskim. Szczere słowa gwiazdy
fot. Viphoto/ East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą ponad rok temu. Przez ten czas byli małżonkowie zdążyli ułożyć sobie życie u boku nowych partnerów. Jednak co jakiś czas w wywiadach wracają do rozstania. W rozmowie z "Twoje imperium" Dominika Tajner zdradziła, co doprowadziło do rozwodu z Michałem Wiśniewskim.

Dominika Tajner opowiedziała o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Zdradziła, dlaczego się rozstali

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski nie są od ponad roku razem, jednak temat ich małżeństwa wciąż powraca. W wywiadzie dla "Twoje imperium" Dominika Tajner zdradziła, co doprowadziło ją i Michała Wiśniewskiego do rozwodu. Jak się okazuje, przerosła ich rzeczywistość.

"Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie" - powiedziała Dominika Tajner dla "Twoje imperium".

Była żona Wiśniewskiego przyznała, że rozstanie z muzykiem okazało się dla niej ważnym i cennym doświadczeniem.

"Jestem na pewno bogatsza w doświadczenia, a przez to mądrzejsza, bardziej rozważna i pewnie trudniejsza w relacji z drugim człowiekiem" - wyznała. Córka Apoloniusza Tajnera może na szczęście liczyć na nowego partnera, Jarosława,  z którym obecnie się spotyka. Również Michał Wiśniewski układa sobie życie u boku piątej żony - Pauliny.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski: Kiedy się rozwiedli?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozwiedli się pod koniec września 2019 roku. Sprawa rozwodowa trwała jedynie kilka minut. Po rozprawie Tajner opublikowała wpis na Instagramie.

"Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś" - napisała.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl