Zamknij

Dominika Tajner znalazła miłość. Wiadomo, kim jest jej nowy partner

Judyta Wanicka
08.01.2020 14:02
Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Tajner ma nowego partnera. Była żona Michała Wiśniewskiego na razie oficjalnie nie pochwaliła się ukochanym, lecz jego tożsamość już została rozszyfrowana przez media. Kim jest nowy partner Dominiki Tajner?

Dominika Tajner ma nowego partnera. Była żona Michała Wiśniewskiego zmieniła status na Facebooku z "wolna" na "w związku" i tym samym potwierdził, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? Tabloid dowiedział, że się córka Apoloniusza Tajnera usidliła całkiem niezłą partię.

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner?

Dominika Tajner nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Juliuszem Idzikiem zakończyło się po 5 latach. Zaraz potem zjawił się w jej życiu Michał Wiśniewski, ale po 9 latach doszło do rozwodu. Lider Ich Troje dość szybko pocieszył się u boku nowej kobiety. Jeśli wierzyć plotkom, jest z nią zaręczony i spodziewa się dziecka. Ostatnio zmiany zaszły również w życiu Dominiki Tajner. 39-letnia córka Apoloniusza Tajnera znalazła miłość i jest w szczęśliwym związku.

Odkąd Dominika zmieniła status na Facebooku, fani i media zaczęli spekulować, kim jest jej nowy ukochany. "Fakt" dotarł do informacji, że Dominika Tajner związała się z pewnym warszawskim biznesmenem, który prowadzi interesy w całe Europie.

Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej - cytuje informatorkę tabloid. 

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw