Zamknij

Dominika Tajner znów jest zakochana. Była żona Wiśniewskiego nie kryje szczęścia

21.01.2021 17:53
Dominika Tajner
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Tajner nie miała szczęścia w miłości. Do tej pory nie stworzyła udanej, trwałej relacji. Jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim niespodziewanie się zakończyło, a papiery rozwodowe złożył lider Ich Troje. Potem była związana z warszawskim biznesmenem. Ten związek niestety zakończył się bardzo szybko. Teraz córka Apoloniusza Tajnera znów jest szczęśliwie zakochana.

Dominika Tajner swój poprzedni związek zakończyła bardzo szybko. W styczniu 2020 roku poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest związana z tajemniczym warszawskim biznesmenem. Zanim związek na dobre się zaczął, to się skończył - zaledwie po czterech miesiącach. Jak poinformowała potem, związek rozpadł się przez zazdrość.

"Niestety z każdym tygodniem stawał się coraz bardziej zaborczy i zazdrosny, a Dominika jest typem wolnego ptaka. Lubi się spotykać z ludźmi, ma teraz wielu znajomych. Po jednym z takich spotkań facet zrobił jej awanturę, nie wytrzymała i stwierdziła, że nie chce wchodzić w złą relację, tym bardziej że dopiero odbudowała się po rozwodzie z Michałem" - komentowała w mediach znajoma Dominiki.

Zobacz także: Dominika Tajner pokonała koronawirusa. Opowiedziała, jak przeszła chorobę

Dominika Tajner znów jest zakochana

Wygląda na to, że była żona Michała Wiśniewskiego już ułożyła sobie życie na nowo. Choć nie wiadomo, kim jest nowy partner córki Apoloniusza Tajnera, to Dominika Tajner nie kryje, że znów jest zakochana. Na swoich profilach w mediach społecznościowych zmieniła statusy, opublikowała też na Stories wymowną grafikę, przedstawiającą parę podczas tańca. Dodała też komentarz: "love is in the air".

Tajner

Pozostaje nam życzyć wszystkiego dobrego.

RadioZET.pl/AS