Zamknij

Dominującym kolorem oczu na świecie jest...? Milionerzy - pytanie za 2 tys. złotych

18.08.2020 11:00
Dominującym kolorem oczu na świecie jest...? Milionerzy - pytanie za 2 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Dominującym kolorem oczu na świecie jest...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 2 tysiące złotych.

Dominującym kolorem oczu na świecie jest...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 2 tys. złotych.

Dominującym kolorem oczu na świecie jest...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "Dominującym kolorem oczu na świecie jest...?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. brązowy

B. szary

C. błękitny

D. zielony

Uczestniczka miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła skorzystać z jednego z nich - Pytania do publiczności. Osoby na widowni jednoznacznie wskazały odpowiedź A., którą uczestniczka ostatecznie zaznaczyła.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Dominującym kolorem oczu na świecie jest...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Dominującym kolorem oczu na świecie jest...?", to właśnie A. Uczestniczka wygrała 2 tysiące złotych i mogła kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl