Zamknij

Don Vasyl sprzedaje posiadłość w Ciechocinku. Wszystko przez długi

Patrycja Chudolińska
17.12.2019 15:20
Don Vasyl
fot. Alex Marcinowski/East News

Don Vasyl od jakiegoś czasu zmaga się z problemami finansowymi. Aby spłacić długi romski gwiazdor postanowił sprzedać swoją rezydencję w Ciechocinku. Posiadłość muzyka jest warta fortunę.

Don Vasyl sprzedaje dom

Don Vasyl wystawił na sprzedać swoją posiadłość w Ciechocinku. Romski wokalista jakiś czas temu poinformował o swoich problemach finansowych. Okazuje się, że muzyk ma do spłaty ponda milion złotych długu, a wszystkie przez wieloletnie zaległości w płaceniu podatku.

Ratunkiem z tak trudnej sytuacji może okazać się sprzedaż drogiej rezydencji. Dom Dona Vasyla został wystawiony przez jedno z biur nieruchomości. Osoba, która zdecyduje się na zakup zapłaci za ten luksus niemałe pieniądze.

Ile kosztuje dom Dona Vasyla?

Posesja Dona Vasyla w Ciechocinku składa się z dwóch domów, które znajdują się na dwóch działkach budowlanych. Całość ma powierzchnię aż 3800 m2. Pierwszy dom został wybudowany 15 lat temu i jest bardzo bogato zdobiony. Składa się z 12 pokoi, dwóch łazienek, dwóch kuchni, dużego salonu oraz garażu. Drugi, mniejszy dom jest w stanie surowym.

Posesja Dona Vasyla została wyceniona na 850 tys. złotych. Suma dla wielu osób może wydawać się astronomiczna, jednak patrząc na rozmiar i wyposażenie nieruchomości - jest ona bardzo atrakcyjna. Don Vasyl liczy na to, że uda mu się szybko sprzedać nieruchomość i spłacić większość długu.

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś zamieszkać w domu Don Vasyla?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh