Zamknij

Dorota Gardias jest zakochana. Kim jest jej nowy partner?

Sylwia Wamej
14.01.2020 10:44
Dorota Gardias
fot. Tricolors/ East News

Dorota Gardias znów jest zakochana. Jak dowiedział się magazyn "Party" pogodynka ma nowego partnera. Kim jest jej ukochany?

Dorota Gardias jest zakochana. Kim jest jej nowy partner?

Dorota Gardias po kilku latach bycia singielką, znów jest zakochana. Jak dowiedział się magazyn "Party" pogodynka ma nowego partnera. Jak podaje dwutygodnik, wybrankiem Doroty Gardias jest autor tomików wierszy - Dawid. Prowadzi też popularne konto na Instagramie pod pseudonimem Zurnalista.pl.

Nowy chłopak Doroty Gardias jest również właścicielem marki odzieżowej Miło(ść). Ponoć para poznała się cztery miesiące temu, jednak nie zamierzają afiszować się ze swoim uczuciem.

"Dawid jest skromnym chłopakiem. Nie interesuje go show-biznes i w ogóle nie chce funkcjonować w mediach" - czytamy w "Party". Jak dowiedział się magazyn, para spędziła wspólnie sylwestra w Wiśle, gdzie Dorota Gardias prowadziła imprezę w jednym z hoteli.

Dorota Gardias ma córeczkę ze związku z Piotrem Bukowieckim

Przypomnijmy, że wcześniej Dorota Gardias spotykała się z Piotrem Bukowieckim. Owocem ich związku jest 6-letnia córeczka Hania. Obecnie Piotr Bukowiecki związany jest z Edytą Herbuś.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW